Cesta do pravěku

Zeman Karel

CD

Cesta do pravěku
Žánr:Historické, dějiny
Datum vydání:9.5.2019
EAN:099925648022
Dostupnost:skladem, můžete mít již 6.12.

Cena pro e-shop

249 Kč vč. DPH   Běžná cena
279 Kč

Popis

Kultovní filmový příběh v podobě audioknihy s vypravěčem Oldřichem Kaiserem s využitím originální zvukové stopy z filmu.

Cesta do pravěku filmového kouzelníka Karla Zemana se stala průlomovým filmem a dobrodružnou legendou české i světové kinematografie. Celé generace dětí se díky tomuto příběhu seznámily s minulostí naší planety, s rostlinami a živočichy, které zásluhou kreativity a trikového umění Karla Zemana poprvé spatřily v pohybu.

Nyní dobrodružný příběh ožívá i ve zvukové adaptaci. Díky napínavému ději, původním filmovým zvukovým efektům, dialogům a hudbě, ale především díky interpretaci herce Oldřicha Kaisera se jistě stane atraktivním i pro posluchače mluveného slova.

Čtveřice chlapců putuje proti toku času a krajina kolem nich se postupně proměňuje. Vzrušující setkání s pravěkou faunou a flórou si pečlivě zaznamenávají do deníku. Ocitají se v různých údobích a prostředích. Navštíví pračlověčí jeskyni s nástěnnými malbami a v jedné z klíčových epizod se stanou svědky souboje druhohorních veleještěrů. Přes džungli přesliček a plavuní nakonec doplují až k moři v prvohorách. Najdou tam živého trilobita, jehož novodobý pozůstatek byl motivem jejich výpravy.

Interpret

Kaiser Oldřich

Seznam skladeb / tracklist

Cesta do pravěku
Cesta do pravěku - 1. část
Cesta do pravěku - 2. část
Cesta do pravěku - 3. část
Cesta do pravěku - 4. část
Cesta do pravěku - 5. část
Cesta do pravěku - 6. část