Případů se ujímá Jeeves

Wodehouse Pelham Grenwille

CD

Případů se ujímá Jeeves
EAN:8590236096929
Dostupnost:skladem do 10 ks, můžete mít již 17.6.

Cena pro e-shop

299 Kč vč. DPH  

Dostupné v kamenných prodejnách k okamžitému vyzvednutí

Multiland Brno1 ks
Multiland Hradec Králové0 ks
Multiland Liberec0 ks
Multiland Ostrava0 ks
Multiland Pardubice0 ks
Multiland Praha3 ks

Popis

Když má mladý gentleman rozum, pořídí si komorníka. A když má štěstí, je tím komorníkem Jeeves.

Jsou knížky, po kterých sáhneme, když jsme nemocní. Knížky, které prošly zkouškou času, které nám položili k posteli rodiče a které se my, pokud se nám podaří schovat jim tablet, pokusíme dát svým dětem. Pamatujeme si totiž, že nás tyhle knížky s sebou vzaly do tak napínavého, dojímavého nebo legračního světa, že jsme se z něj po dočtení poslední stránky nechtěli vrátit.

Už více než sto let nám podobnou službu dělá dvojice mladého pána a jeho sluhy, Bertieho Woostera a Jeevese, anglického autora Pelhama Grenvilla Woodehouse (1881-1975). Ve více než padesáti povídkách a románech se k našemu velkému potěšení utkává nenahraditelný Jeeves nejen se zamilovanými přáteli, diktátorskými tetičkami, bohatými strýčky, nepřístupnými krasavicemi a jejich rozmary, bulvárními novináři, Američany, nezletilými příbuznými a v neposlední řade s obřími čuníky, ale především se svým pánem Bertiem Woosterem, který se s neutuchajícím nadšením řítí do každé katastrofy.

Rozhlasová dramatizace.
Načetli Jiří Suchý z Tábora, Lukáš Hlavica, Klára Sedláčková Oltová, Jaromír Dulava, Tomáš Havlínek, Marek Němec, Miroslav Táborský, Tereza Dočkalová, Pavel Oubram, Jan Vondráček, Klára Suchá, Veronika Košťáková, Jan Meduna, Natálie Drabiščáková

Seznam skladeb / tracklist

1.Jeeves se ujímá Bertieho
2.Jeeves v čase jarním
3.Na pomoc Feddiemu
4.Bingo a další drahoušek
5.Tvrdá zkouška Tuppho Gossopa