Apage satanas

Vondruška Vlastimil

CD MP3

Apage satanas
Žánr:Historické, dějiny
EAN:8594015312668
Dostupnost:skladem, můžete mít již 6.12.

Cena pro e-shop

129 Kč vč. DPH   Běžná cena
149 Kč

Dostupné v kamenných prodejnách k okamžitému vyzvednutí

Multiland Brno0 ks
Multiland Hradec Králové0 ks
Multiland Liberec0 ks
Multiland Ostrava0 ks
Multiland Pardubice0 ks
Multiland Praha2 ks

Popis

Annu, přítelkyni Ludmily z Vartemberka, trápí podivné sny. V pitoreskním reji se jí zjevuje dílna obklopená skálami a démon, který se necudně zmocňuje jejího těla. Její otec povolá exorcistu, jenže Ludmila ví, že Anna není blázen. Začne se vyptávat v okolí Bezdězu a záhy narazí na znepokojující fakt, že něco podobného zažily i jiné urozené dívky...
V pořadí druhý titul z pera Vlastimila Vondrušky, který AudioStory vydává jako audioknihu. Autor je neuvěřitelně plodný jak na poli populárně naučné literatury, tak na poli beletrie. Zaměřili jsme se na jeho historické detektivky, v nichž hlavním hrdinou je královský prokurátor Přemysl II. Otakar, správce hradu Bezdězu, Oldřich z Chlumu.
První část tohoto tajuplného příběhu, který je plný napětí a záhadných vražd, vypráví žena - Valerie Zawadská. Počáteční zápletky se totiž odehrávají v blízkosti Ludmily z Vartemberka, která se za nepřítomnosti svého chotě vydává po stopách zločinu. Uprostřed děje do hry vstoupí její manžel, Oldřich z Chlumu, v podání Vladislava Beneše, a bravurně přebírá vyšetřování, které dospívá ke zdárnému konci. Krutý vrah je potrestán a mimo jiné se odhalí pověry a intriky tehdejší severočeské šlechty.

Celková stopáž : 5 hodin, 2 minuty

Interpret

V. Zawadská, V. Beneš