Závislé vztahy

Röhr Heinz-Peter

CD MP3

Závislé vztahy
Žánr:Naučné a odborné
Datum vydání:3.3.2020
EAN:8594072278419
Dostupnost:skladem, můžete mít již 23.7.

Cena pro e-shop

289 Kč vč. DPH   Běžná cena
319 Kč

Dostupné v kamenných prodejnách k okamžitému vyzvednutí

Multiland Brno1 ks
Multiland Hradec Králové0 ks
Multiland Liberec0 ks
Multiland Ostrava0 ks
Multiland Pardubice0 ks
Multiland Praha1 ks

Popis

Sklony k závislým vzorcům chování ve vztazích jsou častější, než by se mohlo zdát. Audiokniha renomovaného psychologa radí, jak si s nimi poradit.

Sklony k závislému chování se v našich vztazích objevují mnohem častěji, než by se mohlo zdát. Nesprávné uchopení blízkých vztahů přitom brání zdravému sebehodnocení a celkové životní spokojenosti. Dlouhodobé závislé vztahy se mohou stát spouštěčem úzkostných stavů, depresí i psychosomatických onemocnění. Renomovaný psychoterapeut Heinz-Peter Röhr na pozadí grimmovské pohádky O husopasce popisuje, jak k nezdravé vztahové závislosti dochází a jaké na sebe bere formy. Na řadě příkladů ze své praxe pak citlivě ukazuje, jak dosáhnout vnitřního osvobození a uzdravení.

Heinz-Peter Röhr (1949)
Známý německý psycholog a psychoterapeut. Původně vystudoval sociální práci a pedagogiku, již více než 30 let působí na klinice v Bad Fredeburgu, kde se věnuje především problematice léčby závislostí. Je autorem mnoha úspěšných knih, například Narcismus - vnitřní žalář, Hraniční porucha osobnosti, Hysterie - strach z odmítnutí a další. Tympanum vydalo jeho audioknihy Nedostatečný pocit vlastní hodnoty a Cesty z úzkosti a deprese.

Interpret

Kreslík Ilja