Pařba ve Vegas

DVD v krabičce (14mm)

Pařba ve Vegas Pařba ve Vegas
Jazyk:CZ dabing / CZ titulky
Datum vydání:2.12.2009
EAN:8595165315349
Dostupnost:skladem, můžete mít již 29.5.

Cena pro e-shop

89 Kč vč. DPH   Běžná cena
99 Kč
Pařba ve Vegas Pařba ve Vegas

Popis

Plánovali si nezapomenutelné loučení se svobodou v Las Vegas. Teď si ale opravdu potřebují vzpomenout, co přesně se stalo! Čí je to dítě v šatně jejich apartmá v Caesars Palace? Jak se dostal do koupely ten tygr? Proč jednomu z nich chybí zub? Ale hlavně - kde je ženich? Cokoliv tihle mládenci prováděli během večírku, bledne ve srovnání s tím, co musejí v téhle báječné komedii udělat za střízliva, když si z nejasných náznaků začnou skládat dohromady vzpomínky na všechna špatná rozhodnutí minulé noci. Režisér Todd Phillips (Mládí v trapu) a jeho hvězdné herecké obsazení si báječně užívají ve všech těch nepředvídatelných situacích, které do sebe jakýmsi podivným způsobem zapadají. Přidejete se k Pařbě ve Vegas.

Bonusy
• Mapa destrukce - vydejte se po stopách hrdinů během jejich osudové noci, podívejte se na skutečné lokace, poznejte lasvegaské tradice a sledujte natáčení, které tu probíhalo.
• Píseň tří kamarádů - Bradley Cooper, Ed Helms a Zach Galifianakis předvádějí ve „volném stylu” svou vlastní píseň
• Pro zasmání

Trailer

Další parametry

Obraz:16:9
Zvuk:CZ 5.1, EN 5.1, HU 5.1
Titulky:CZ, EN pro neslyšící, HU, RO
Hrají:Bradley Cooper, Ed Helms, Zach Galifianakis, Justin Bartha, Heather Graham, Sasha Barrese, Jeffrey Tambor, Ken Jeong, Rachael Harris, Mike Tyson a další
Režie:Todd Phillips
Země původu:USA
Rok natočení:2009
Minutáž:106 min
Žánr:Komedie, Krimi