PÁN PRSTENŮ / LORD OF THE RINGS - Komplet trilogie - Prodloužená verze + kinoverze (9 UHD)

9x Ultra HD v balení Kolekce

PÁN PRSTENŮ / LORD OF THE RINGS - Komplet trilogie - Prodloužená verze + kinoverze (9 UHD) PÁN PRSTENŮ / LORD OF THE RINGS - Komplet trilogie - Prodloužená verze + kinoverze (9 UHD)
Jazyk:CZ dabing / CZ titulky
Datum vydání:11.1.2023
EAN:8595165378641
Dostupnost:skladem, můžete mít již 22.5.

Cena pro e-shop

2 429 Kč vč. DPH   Běžná cena
2 699 Kč
PÁN PRSTENŮ / LORD OF THE RINGS - Komplet trilogie - Prodloužená verze + kinoverze (9 UHD) PÁN PRSTENŮ / LORD OF THE RINGS - Komplet trilogie - Prodloužená verze + kinoverze (9 UHD)

Popis

Jeden prsten vládne všem,
Jeden jim všem káže
Jeden všechny přivede,
do temnoty sváže.


S pomocí odvážného Společenstva přátel a spojenců se hobit Frodo vydává na nebezpečnou výpravu, jejímž cílem je zničení Jednoho prstenu... Kompletní trilogie Pán prstenů ve vysokém rozlišení Ultra HD 4K.

Pán prstenů: Společenstvo prstenu (rozšířená verze + kinoverze)
Lord of the Rings: Fellowship of the Ring (2001)

S pomocí Společenstva přátel se hobit Frodo Pytlík vydává na nebezpečnou výpravu, jejímž cílem je donést Jeden prsten do Mordoru, kde bude zničen v Hoře osudu...
- Kinoverze má českou zvukovou stopu.

Pán prstenů: Dvě věže (rozšířená verze + kinoverze)
Lord of the Rings: Two Towers (2003)

Frodo se Samem pokračují za pomoci Gluma do Mordoru, zatímco zbytek Společenstva pronásleduje skřety, kteří zajali Smíška a Pipina... Válka se blíží!
- Kinoverze má českou zvukovou stopu.

Pán prstenů: Návrat krále(rozšířená verze + kinoverze)
Lord of the Rings: Return of the King (2004)

Putování jednotlivých členů Společenstva prstenu je u cíle. Frodo se Samem vstoupili do Mordoru, zatímco Gandalf, Legolas,Gimli a Aragorn spěchají na pomoc Gondoru. Nadchází čas rozhodující bitvy o Středozemi!
- Kinoverze má českou zvukovou stopu.

ULTRA HD

Ultra HD (někdy též označováno jako UHDTV nebo 4K) znamená vysoké rozlišení obrazu (3840×2160). Rozlišení 3840×2160 odpovídá 8 milionům pixelů, to znamená, že nabízí čtyřnásobný počet detailů oproti rozlišení FullHD.


KINOVERZE - Titulky
české, čínské, dánské, holandské, anglické pro neslyšící, finské, německé pro neslyšící, řecké, italské pro neslyšící, korejské, španělské (Latinská Amerika), norské, francouzské (Paříž), polské, švédské, thajské.
KINOVERZE - Zvuk
Dolby Atmos-TrueHD anglicky; DTS-HD Master Audio 5.1 francouzsky (Paříž), italsky; 5.1 EX německy; Dolby Digital 5.1 česky; Dolby Digital 2.0 španělsky (Latinská Amerika).

PRODLOUŽENÁ VERZE - Titulky
české, čínské, kantonské, španělské (Kastilie), dánské, holandské, anglické pro neslyšící, finské, německé pro neslyšící, řecké, italské pro neslyšící, korejské, španělské (Latinská Amerika), norské, francouzské (Paříž), polské, švédské, thajské.
PRODLOUŽENÁ VERZE - Zvuk
DTS-HD Master Audio 5.1 anglicky, francouzsky (Paříž); DTS-HD Master Audio 6.1 německy, italsky, španělsky (Kastilie)

Trailer

Další parametry

Obraz:16:9 (2.39:1), 4K
Zvuk:CZ 5.1, EN 5.1 DTS-HD
Titulky:CZ, EN
Hrají:Elijah Wood, Ian McKellen, Viggo Mortensen, Sean Astin, Cate Blanchett, Sean Bean, Liv Tyler, John Rhys-Davies, Billy Boyd, Dominic Monaghan, Orlando Bloom, Christopher Lee a další
Režie:Peter Jackson
Země původu:USA, Nový Zéland
Rok natočení:2001 - 2004
Minutáž:726 min
Žánr:Fantasy