Padesát odstínů svobody

DVD v krabičce (14mm)

Padesát odstínů svobody
Jazyk:CZ dabing / CZ titulky
EAN:8596978581709
Dostupnost:skladem, můžete mít již 29.5.

Cena pro e-shop

79 Kč vč. DPH  

Dostupné v kamenných prodejnách k okamžitému vyzvednutí

Multiland Brno0 ks
Multiland Hradec Králové0 ks
Multiland Liberec0 ks
Multiland Ostrava0 ks
Multiland Pardubice0 ks
Multiland Praha1 ks

Popis

Pokud si myslíte, že vstupem do manželství pro Anastasii (Dakota Johnson) a Christiana (Jamie Dornan) končí veškerá legrace a že legendární Červenou mučírnu předělají na dětský pokoj, nemůžete se víc mýlit. Vynalézavost a fantazie novomanželů nezná mezí, zvlášť když je díky Christianově pohádkovému bohatství opravdu nemusí nic limitovat. Ana se však nechce stát manželkou uvězněnou ve zlaté kleci a je rozhodnutá pokračovat v úspěšně rozjeté kariéře knižní redaktorky, což Christian snáší se skřípěním zubů.
Rostoucí emancipace jeho ženy se však záhy stane „bezpečnostním rizikem”, protože z minulosti se vynoří bývalý Anin kolega Jack Hyde, který má s oběma nevyřízené účty a pro pomstu je schopen udělat cokoliv. Jenže Anastasia už dávno není ta rozklepaná studentka, jež má napsat rozhovor s miliardářem, ale čím dál sebevědomější paní Greyová, která ví, že i svoboda může mít až padesát odstínů, a o žádný z nich nechce přijít - Jacku Hydeovi a dokonce i manželovi navzdory.

Bonusy:
• Vynechaná scéna
• Závěrečné vyvrcholení
• Christian & Ana od Jamieho & Dakoty

Trailer

Další parametry

Obraz:16:9 (2,40:1)
Zvuk:CZ 5.1, EN 5.1
Titulky:CZ, EN pro neslyšící
Hrají:Jamie Dornan, Dakota Johnson, Eric Johnson, Arielle Kebbel, Tyler Hoechlin, Eloise Mumford, Marcia Gay Harden, Max Martini, Rita Ora
Režie:James Foley
Země původu:USA
Rok natočení:2018
Minutáž:110 min
Žánr:Drama, Romantické