Noční můra v Elm Street 1-7. (8DVD)

8x DVD v balení Kolekce

Noční můra v Elm Street 1-7. (8DVD)
Jazyk:CZ dabing / CZ titulky
Datum vydání:1.2.2023
EAN:8595165364378
Dostupnost:skladem, můžete mít již 19.6.

Cena pro e-shop

889 Kč vč. DPH   Běžná cena
999 Kč

Dostupné v kamenných prodejnách k okamžitému vyzvednutí

Multiland Brno2 ks
Multiland Hradec Králové0 ks
Multiland Liberec0 ks
Multiland Ostrava0 ks
Multiland Pardubice1 ks
Multiland Praha0 ks

Popis

Freddy Krueger je to démon ze snové reality, ale než se tak stalo, byl člověkem... a rozhodl se, že zabije děti všech rodičů z ulice Elm Street.

Noční můra v Elm Street
1984, 87 minut

Nancy (Heather Langenkamp) prožila smrt svých přátel. Matka a její blízké okolí si myslí, že se zbláznila a vytváří si vlastní postavu, která je zabila. Jenže postupem času napovrch vyplouvají důkazy, že vrahem je Freddy Krueger (Robert Englund), který se jí zjevuje prostřednictvím snů...

Noční můra v Elm Street 2: Freddyho pomsta
1985, 82 minut.

Pět let čekal Freddy Krueger, aby se znovu objevil ve snech nového chlapce ve městě a otevřel svoji ruku z nožů.

Noční můra v Elm Street 3: Bojovníci ze sna
1987, 92 minut

Mladá lékařka Nancy Thompsonová tuší, že její pacienty netrápí těžké sny, ale ohrožuje démonický vrah. Naopak doktorka Simmsová sny svých pacientů spojuje se sexuálními problémy. Aniž si to uvědomuje, dává díky svému způsobu léčby šanci Freddymu - a ten nikdy nezaváhá.

Noční můra v Elm Street 4: Vládce snu
1988, 89 minut

Nevýslovné zlo v podobě Freddyho Kruegera (Robert Englund) opět dokazuje, že hrůza nezná odpočinku. Freddy vstává z hrobu, aby působil bolest těm, kteří se odváží snít. Ale tentokrát musí čelit novému mocnému soupeři!

Noční můra v Elm Street 5: Dítě snu
1989, 89 minut

Freddy Krueger se vrací ve svém dosud nejperverznějším krvavém představení a s ním i strach ve zcela nové podobě! Freddymu (Robert Englund) se nedaří přemoci démona, který se ho zmocnil v Noční můře 4 a opět pronásleduje Alici. Tentokrát ji ovládá prostřednictvím snů jejího dosud nenarozeného dítěte a její přátele děsí čirou hrůzou.

Freddyho smrt - Poslední noční můra
1991, 96 minut

Lisa Zane je dětská psycholožka, kterou trýzní stále se opakující noční můry. Když k ní přichází pacient, který trpí podobně děsivými sny, začíná hledat pravdu a její pátrání ji zavádí do domu v Elm Street - kde se zlo, jež se vzpírá smrti, chystá znovu vrátit na tento svět.

Nová noční můra
1994, 112 minut

Nancy, která se objevila už v prvním dílu, pokračuje v umělecké dráze a vychovává syna. Náhle ji vyděsí telefonát a dopisy od někoho, kdo se podobá Freddymu Kruegerovi. Je to opravdu on, nebo jeho pomatený fanoušek?

DVD disk BONUSY
(pouze CZ titulky)

• Zcela nový dokument Vtělení strachu: Život a zločiny Freddyho Kruegera
• Jak se vraždící výtvor Wese Cravena, ztělesněný nepřehlédnutelnou osobností herce Roberta Englunda stal nejpopulárnějším, nejhrozivějším a nejikoničtějším hollywoodským monstrem posledních 30 let
• Dokument Vítejte v hlavním vysílacím čase
• Labyrint: proplétejte se tímto interaktivním prostředím a objevte tajemství série

Trailer

Další parametry

Obraz:16:9
Zvuk:CZ 2.0, EN 5.1
Titulky:CZ, EN
Hrají:Jackie Earle Haley, Kyle Gallner, Rooney Mara, Katie Cassidy, Thomas Dekker, Kellan Lutz, Robert Englund, Ronee Blakley, Heather Langenkamp, Amanda Wyss, Jsu Garcia, Johnny Depp a další
Režie:Wes Craven, Samuel Bayer
Země původu:USA
Minutáž:630 min
Žánr:Horory