Nezvratný osud 1-5 (5DVD)

5x DVD v balení Kolekce

Nezvratný osud 1-5 (5DVD) Nezvratný osud 1-5 (5DVD)
Jazyk:CZ dabing / CZ titulky
Datum vydání:1.2.2023
EAN:8595165378467
Dostupnost:skladem, můžete mít již 22.5.

Cena pro e-shop

399 Kč vč. DPH   Běžná cena
449 Kč

Dostupné v kamenných prodejnách k okamžitému vyzvednutí

Multiland Brno0 ks
Multiland Hradec Králové0 ks
Multiland Liberec0 ks
Multiland Ostrava0 ks
Multiland Pardubice1 ks
Multiland Praha1 ks
Nezvratný osud 1-5 (5DVD) Nezvratný osud 1-5 (5DVD)

Popis

Smrt nebere ne jako odpověď!

Nezvratný osud

Když podivná předtucha přiměje hrstku pasažérů vystoupit z letadla, odsouzeného ke katastrofě, Smrt - se vší svou důmyslnou všudypřítomností - začne jednoho po druhém kosit ty, kteří přežili...

Nezvratný osud 2
Je to jen otázka života a smrti, když se osmi cizincům podaří o vlásek uniknout katastrofální nehodě na dálnici. Před děsivou smrtí je zachránila pouze neblahá předtucha mladé dívky. Tím však zkřížili smrti její plány a za to je třeba zaplatil - a bude to velmi bolestivé.

Nezvratný osud 3
Poté co Wendy a její přátelé o vlásek uniknou smrti při nehodě na horské dráze, začnou postupně umírat za více než podivných okolností. Wendy ví, že noční můra ještě neskončila. Smrt se vrací,aby dokončila započaté dílo. Dokáže Wendy přesvědčit své přátele dřív, než bude pozdě?

Nezvratný osud 4
Podivná předtucha donutí partu přátel, aby odešli z automobilových závodů krátce před tím, než děsivá hromadná srážka vozů rozmetá auta až mezi přihlížející diváky a rozpoutá ohnivé peklo. Podvedli Smrt, ale Smrt se teprve rozjíždí....

Nezvratný osud 5
Všudypřítomná smrt se opět hlásí o své! Poté co jeden muž, díky zlé předtuše zachrání skupinku svých kolegů při katastrofálním zřícení visutého mostu, začne smrt obcházet všechny přeživší. Skupinka nic netušících duší, která neměla nešťastnou událost přežít, se zběsile snaží obstát v děsivém souboji s časem a uniknout smrti ze spárů.

Další parametry

Obraz:16:9
Zvuk:CZ 2.0, CZ 5.1, EN 5.1
Titulky:CZ, EN
Režie:James Wong, David R. Ellis, Steven Quale
Země původu:USA
Žánr:Horory