Na odstřel

DVD v krabičce (14mm)

Na odstřel Na odstřel
Jazyk:CZ dabing / CZ titulky
Datum vydání:2.9.2020
EAN:8595165377187
Dostupnost:skladem, můžete mít již 22.5.

Cena pro e-shop

89 Kč vč. DPH   Běžná cena
99 Kč
Na odstřel Na odstřel

Popis

Kongresman Stephen Collins (Ben Affleck) je rostoucí hvězda své politické strany - dokud není jeho asistentka (a milenka) zavražděna a na povrch nezačnou vyplouvat zvláštní věci.
Investigativní novinář Cal McCaffrey (Russell Crowe) má pochybné štěstí, že Collins je jeho starý přítel a bezcitná editorka mu dává případ na starost. Cal a jeho kolegyně Della (Rachel McAdams) pronikají do spleti kamufláže, která by mohla zatřást mocenskými strukturami a zatím odhalují jednu pravdu. Když jsou ve hře miliardy dolarů, ničí čest, láska nebo život není v bezpečí.

Bonusy:
• Z natáčení filmu
• Vynechané scény

Trailer

Další parametry

Obraz:16:9 (2,35:1)
Zvuk:CZ 5.1, EN 5.1
Titulky:CZ, EN, ARAB, DEN, FIN, HU, IS, NOR,
Hrají:Russell Crowe, Ben Affleck, Rachel McAdams, Helen Mirren, Robin Wright, Jason Bateman, Jeff Daniels, Harry Lennix, Josh Mostel, Michael Weston, Barry Shabaka Henley, Viola Davis, David Harbour, Maria Thayer, Wendy Makkena, Zoe Lister Jones, Michael Jace, Katy Mixon, Shane Edelman, Ashley Bell, Matthew James Gulbranson, Kevin Bangos, Laura Bryce, Gregg Binkley, Eileen Grubba, Stuart Brazell, Brennan Brown, Michael Berresse, Kimrie Lewis, Bob Gruen, Cornell Womack, Rob Benedict, Steve Park, Frederick Keeve
Režie:Kevin Macdonald
Země původu:USA, Velká Británie, Francie
Rok natočení:2008
Minutáž:122 min
Žánr:Drama, Krimi, Thrillery