Mistrovský plán

DVD v krabičce (14mm)

Mistrovský plán
Jazyk:CZ dabing / CZ titulky
Datum vydání:1.5.2016
EAN:8596978560483
Dostupnost:skladem do 10 ks, můžete mít již 22.5.

Cena pro e-shop

79 Kč vč. DPH  

Popis

Josh Kovacs (Ben Stiller) je manažerem jednoho z nejluxusnějších rezidenčních hotelů v New Yorku. V jeho nejvyšším patře má byt burzovní titán Arthur Shaw (Alan Alda). Ve chvíli, kdy se provalí, že tenhle chlapík zdefraudoval peníze svých klientů, změní se jeho byt na luxusní domácí vězení, kde na něj dnem i nocí dohlížejí agenti FBI. Pro Joshe je to jedna z nejhorších zpráv v životě.

I on, spolu s ostatními pracovníky hotelu, patřil ke Shawovým klientům a kvůli jeho machinacím přišel o životní úspory. Na konci temného tunelu přesto svítí světélko naděje. Uvnitř svého apartmánu ukrývá Shaw velmi slušnou finanční hotovost, kterou zatím agenti FBI nedokázali vypátrat.

Co nedokážou oni, mohli by zvládnout hoteloví zaměstnanci, kteří „doma” dokonale znají každý krychlový metr prostoru. Jenže taková loupež potřebuje dokonalý plán a na ten jsou hoši s čistým trestním rejstříkem krátcí. Josh proto nakontaktuje zlodějíčka Slidea (Eddie Murphy), aby se s nimi pustil do téhle Mission: Impossible. Jenže i v „mistrovském” plánu se můžou objevit trhliny, se kterými ani „mistr tesař” nepočítal. A co teprve zlodějští učni.

Trailer

Další parametry

Obraz:16:9
Zvuk:CZ 5.1, EN 5.1, PL 5.1
Titulky:CZ, EN, PL, BG, GRE
Hrají:Ben Stiller, Matthew Broderick, Eddie Murphy, Casey Affleck, Téa Leoni, Michael Pe?a, Gabourey Sidibe, Alan Alda, Judd Hirsch, Nina Arianda, Stephen Henderson, Mike D. Anderson, Ming Zhao
Režie:Brett Ratner
Země původu:USA
Rok natočení:2011
Minutáž:104 min
Žánr:Akční, Komedie, Krimi