Mickey Mouse - Vánoční kolekce

4x DVD v balení Kolekce

Mickey Mouse - Vánoční kolekce
Jazyk:CZ dabing / CZ titulky
Datum vydání:21.10.2015
EAN:8595165354928
Dostupnost:skladem, můžete mít již 19.6.

Cena pro e-shop

439 Kč vč. DPH   Běžná cena
499 Kč

Popis

Oslavte vánoční svátky s vašimi oblíbenými Disneyho postavičkami - užijte si příběhy plné fantazie, dobrodružství a legrace, které vám budou připomínat sváteční kouzlo Vánoc po celý rok.

Vánoce jsou za dveřmi
Nejdříve si zazpívejte společně s oblíbenými Disneyho hrdiny novou písničku „Vánoce jsou za dveřmi” ve stejnojmenném celovečerním filmu. A pak začněte s Mickeyem zachraňovat království nebo se podívejte, jak se Donald honí se svými synovci. A nebo se naučte lyžovat jako Goofy a poznejte důležitého oslíka, který se jmenuje Drobek.

1 - Princ a chuďas
2 - Umění lyžovat
3 - Horolezci
4 - Donaldova sněhová bitva
5 - Hajánek, Mžourek a Spáč
6 - Zásoby na zimu
7 - Maličký

Mickeyho kouzelné Vánoce
Oblíbení Disneyho hrdinové se s vámi chtějí podělit o vánoční zážitky. Mickey a všichni jeho hosté jsou po velké sněhové bouři zavaleni v Myšmaši. Je tu Medvídek Pú, Prasátko, Bell, Sněhurka, Ariel a mnoho dalších starých i nových Mickeyho kamarádů. Všichni jsou veselí, jen Donald má špatnou náladu. A tak se mu všichni snaží ukázat kouzlo Vánoc. Minnie promítá vánoční záběry z domácího videa, a to brzy navodí vánoční náladu. Dokonce i nevrlému Donaldovi, který se nakonec stane největší hvězdou večera. A při zpěvu písničky „Dnes já nejhezčí Vánoce mám” si všichni uvědomí, že nejkrásnější Vánoce jsou ty, když kolem sebe máte dobré přátele.

Mickey: Co se stalo o Vánocích
Mickey, Minnie a jejich přátelé Goofy, Donald, Daisy a Pluto společně vzpomínají na lásku, kouzlo a překvapení Vánoc ve třech příbězích plných zázraků.
Minnie a Mickey zavzpomínají na rok plný odříkání, kdy se vzdávali všemožných věcí, jen aby jedenkrát mohli uspořádat nezapomenutelné Vánoce. Goofy a Max nám povypráví, jak zažili řadu veselých a převratných událostí - než návštěva skutečného Santy přeměnila jejich Vánoce na nejkouzelnější svátky. Pak se Donaldovi synovci Kulík, Dulík a Bubík vrátí zpět do doby, kdy si přáli, aby byly Vánoce každý den a vzpomínají, jak se jejich sen obrátil ve směšnou pohromu. Nakonec totiž zjistili, v čem spočívá opravdové kouzlo vánočních svátků.

Mickey: Co se ještě stalo o Vánocích
Kdo letos zlobil a kdo byl naopak hodný? To se dozvíte ve zcela novém příběhu o vánočních přípravách a oslavách. Scénář tentokrát svedl dohromady Santa Clause i Mickey Mouse, ale také všechny jeho Disney přátele. Uvidíte, že je důležité otevřít svá srdce, abychom poznali pravé kouzlo Vánoc. Zasmějete se groteskám, kde se tvrdohlavý Donald marně snaží vzdorovat vánočním náladám a pobavíte se, když Mickey a Pluto dostanou velkou lekci o síle přátelství.

Další parametry

Zvuk:CZ 5.1, CZ 2.0, EN 5.1
Titulky:CZ
Země původu:USA
Rok natočení:2004
Žánr:Animované, Dětské