Mazaný Filip

DVD v krabičce (14mm)

Mazaný Filip Mazaný Filip
Jazyk:CZ dabing / CZ titulky
Datum vydání:6.5.2015
EAN:8595165352818
Dostupnost:skladem, můžete mít již 22.5.

Cena pro e-shop

89 Kč vč. DPH   Běžná cena
99 Kč
Mazaný Filip Mazaný Filip

Popis

Tomáš Hanák jako soukromý detektiv Phil Marlow, který bere zákon do svých rukou v drsné prérii velkoměst.
Je to poctivý a skeptický dříč, který se plahočí za svými případy, které řeší po mnoha omylech, často ztýraný, zmlácený zločinci, nezřídka i policií. V tomto světě násilí, nedůvěry a korupce je všechno prodejné. Všechno kromě jeho samého.
Příběh je zasazen do prostředí města Los Angeles v roce 1937.

Základní dějovou osou, tohoto jinak pro diváky vděčného komediálního a parodického žánru, je zprvu banální a chandlerovsky typické vyhledání pohřešované osoby. Celý případ je však samozřejmě daleko složitější a Marlowe postupně rozplétá celé zamotané klubko vztahů a motivů a to až ke zdárnému konci.
• Teaser
• Trailer
, CZ verze pro nevidomé: DD 2.0

Trailer

Další parametry

Obraz:16:9
Zvuk:CZ 5.1
Titulky:CZ pro neslyšící, EN, FR, LIT, DE
Hrají:Tomáš Hanák, Vilma Cibulková, Pavel Liška, Oldřich Kaiser, Viktor Preiss, Eva Holubová, Ivan Trojan, Milan Šteindler, Miroslav Táborský, Petr Čtvrtníček, David Vávra, Karel Roden, Petr Vacek, Jiří Macháček, Petr Forman, Jakub Špalek, Ivan Vyskočil, Otakáro Maria Schmidt, Tomáš Vorel st., Šimon Caban, Jan Kraus, Bohumil Klepl, Vlastimil Zavřel, Aňa Geislerová, Jaroslav Dušek, Miroslav Etzler, Martin Duba, Matěj Forman, Aleš Najbrt, Radomil Uhlíř, Martin Zbrožek, Robert Nebřenský, Michal Novotný, Matěj Hádek, Jiří Fero Burda, Jan Slovák, Alena Štréblová, Lenka Vychodilová, Monika Načeva, Ruth Horáčková, František Váša, Jaroslav Róna, František Skála, Petr Nikl, Aleš Týbl
Režie:Václav Marhoul
Země původu:Česko
Rok natočení:2003
Minutáž:104 min
Žánr:České, Komedie