Mandolína kapitána Corelliho

Blu-ray v krabičce

Mandolína kapitána Corelliho
Jazyk:CZ dabing / CZ titulky
Datum vydání:9.8.2017
EAN:8596978914958
Dostupnost:skladem, můžete mít již 18.6.

Cena pro e-shop

199 Kč vč. DPH  

Dostupné v kamenných prodejnách k okamžitému vyzvednutí

Multiland Brno0 ks
Multiland Hradec Králové0 ks
Multiland Liberec0 ks
Multiland Ostrava0 ks
Multiland Pardubice1 ks
Multiland Praha0 ks

Popis

Idylickou krásu řeckého pobřeží narušila válka. Italské okupační jednotky se vylodily na kdysi klidný ostrov Kefallénie. Kapitán Antonio Corelli (Nicolas Cage) se svým mužstvem bere svůj pobyt na ostrově jako dovolenou, s tím, že válka je na dosah vysílačky.
Corelli, důstojník nezkrotné povahy, vášnivě miluje svoji mandolínu. Zpočátku odradí několik vesničanů. Zejména rozčilí vesnického lékaře Jannise (John Hurt) a jeho krásnou a vzdělanou dceru Pelagiu (Penélope Cruz), u nichž Corelli během okupace bydlí. Antonio si nakonec svým šarmem a slušným vystupováním a svou touhou, aby válka proběhla klidně, získá přes původní nenávist jejich přátelství.
Když Pelagiin snoubenec, místní rybář Mandras (Christian Bale) odchází bojovat k partyzánům, vztah mezi Corellim a Pelagiou ještě zesílí. Jelikož se válka přiblíží, musí se milenci rozhodovat mezi loajálností vůči své vlasti a vzájemnou láskou - nezdolnou láskou, která musí překonat nepřízeň osudu a vydržet nevyhnutelné utrpení.

Podle slavné literární předlohy Louis de Bernieres, která získala Cenu spisovatelů Britského společenství za nejlepší knihu roku 1995 euroasijského regionu.

Trailer

Další parametry

Obraz:16:9 (2.40:1), 1080p
Zvuk:CZ 5.1 DTS-HD, EN 5.1 DTS-HD
Titulky:CZ, EN
Hrají:Penélope Cruz, Nicolas Cage, John Hurt, Christian Bale, Irene Papas, Roberto Citran, David Morrissey, Patrick Malahide, Sergio Albelli...
Režie:John Madden
Země původu:Velká Británie, Francie, USA
Rok natočení:2001
Minutáž:121 min
Žánr:Drama, Romantické