Madagaskar 1-3 + Tučňáci z Madagaskaru

4x DVD v balení Kolekce

Madagaskar 1-3 + Tučňáci z Madagaskaru
Jazyk:CZ dabing / CZ titulky
Datum vydání:6.9.2023
EAN:8595165392791
Dostupnost:skladem, můžete mít již 29.7.

Cena pro e-shop

289 Kč vč. DPH   Běžná cena
329 Kč

Dostupné v kamenných prodejnách k okamžitému vyzvednutí

Multiland Brno0 ks
Multiland Hradec Králové0 ks
Multiland Liberec0 ks
Multiland Ostrava0 ks
Multiland Pardubice0 ks
Multiland Praha2 ks

Popis

Kompletní kolekce tří filmů s vašimi zvířecími hrdiny, lvem Alexem, hrošicí Glorií, zebrou Martym a žirafákem Melmanem. Plus samostatný film o hrdinné jednotce tučňáků!

Madagaskar
Nejlepší přátelé - lev Alex, hrošice Gloria, zebra Martya a žirafák Melman - si užívají péče ošetřovatelů do té doby, než jeden z nich zmizí. Zbytek se ho vydává hledat, ale během útěku ze zoologické zahrady jsou polapeni a deportováni do míst, jaká nikdo z nich neočekával - do „domovské” Afriky. Zvířátka se tak musí vypořádat se skutečným životem v přírodě... Naštěstí nejsou na Madagascaru sami, potkají se tu například s lemurem, který si libuje v pořádání opravdu hlučných rave parties.

Madagaskar 2: Útěk do Afriky
Hlavní hrdinové, hýčkané hvězdy newyorské zoo, tragicky zakysli na ostrově u afrických břehů. Jenže pokus o cestu domů jim připravil taková dobrodružství, že ve srovnání s nimi by byl doživotní pobyt na Madagaskaru tou příjemnější variantou.

Madagaskar 3
Rafinovaným tučňákům se s pomocí hrubé šimpanzí síly podařilo opravit letadlo, ve kterém naši hrdinové havarovali během přeletu z Madagaskaru do Afriky, a vyrazili si užívat do kasina v Monte Carlu. Lva Alexe, hrošici Glorii, zebru Martyho a žirafáka Melmana ale na palubu nevzali, což čtveřici donutí dostat se za nimi po svých. Jenže... V Africe se schovali celkem snadno, na civilizovaném světadíle jim poskytne jediné maskování kočovný cirkus, který se po evropské šňůře chystá i do New Yorku. Staňte se však cirkusáky, když nic zvláštního neumíte... A navíc je jim v patách kapitánka Chantal DuBois, elitní agentka organizace na odchyt zvěře!

Tučňáci z Madagaskaru
Objevte tajemství nejlepších a nejvtipnějších supertajných agentů světa: Skippera, Kowalskiho, Rica a Vojína. Jsou to nejen veselí a povedení ptáčci, jsou i nejvýkonnější úderná jednotka tajných agentů. Jsou připravení kdykoliv a kdekoliv zasáhnout i při sebemenším ohrožení světa!

Další parametry

Obraz:16:9
Zvuk:CZ 5.1, EN 5.1, SK 5.1
Titulky:CZ, EN, SK
Režie:Eric Darnell, Tom McGrath, Nicholas Filippi
Země původu:USA
Minutáž:343 min
Žánr:Animované, Dětské, Rodinné