Luck - 1. série (3 DVD)

3x DVD v balení Kolekce

Luck - 1. série (3 DVD) Luck - 1. série (3 DVD)
Jazyk:CZ dabing / CZ titulky
Datum vydání:13.2.2013
EAN:8595165342574
Dostupnost:skladem, můžete mít již 17.6.

Cena pro e-shop

179 Kč vč. DPH   Běžná cena
199 Kč
Luck - 1. série (3 DVD) Luck - 1. série (3 DVD)

Popis

Dramatický seriál nás zavede do světa dostihů a sázek. Setkáme se s majiteli koní, hazardními hráči, žokeji a dalšími zajímavými postavami, které se točí kolem závodiště.

Tvrdý obchodník s tím správným instinktem Chester „Ace” Bernstein (Dustin Hoffman) se vždycky držel hazardu, od sázení a praní špinavých peněz až po operace v kasinu. Nedávno byl propuštěn z vězení , kde si odpykal tříletý trest.
Se svým dlouholetým šoférem Gusem Demitriou (Dennis Farina) vypracuje složitý plán ohledně kalifornské dostihové dráhy Santa Anita. Do týmu přijmou i Tura Escalanteho (John Ortiz), úspěšného trenéra se špatnou pověstí.
Mezitím starý trenér Walter Smith (Nick Nolte) pečuje o nadějného plnokrevníka a ubohá skupinka sázkařů doufá ve vítězství a balík peněz.

Trailer

Další parametry

Obraz:16:9
Zvuk:CZ 2.0, EN 5.1, FR 5.1, ESP 2.0, HU 2.0, PL 2.0
Titulky:CZ, EN, FR, ESP, HU, PL, HOL, DEN
Hrají:Dustin Hoffman, Nick Nolte, John Ortiz, Dennis Farina, Richard Kind, Kevin Dunn, Ian Hart, Jason Gedrick, Shauna Stoddart, Michael Gambon, Kerry Condon, Patrick J. Adams, Weronika Rosati, W. Earl Brown, Michael McCafferty, Shaun Toub, Aaron Perilo, Kathleen M. Darcy, Barry Shabaka Henley, Jill Hennessy
Režie:Allen Coulter, Brian Kirk, Michael Mann, Terry George, Phillip Noyce, Mimi Leder
Země původu:USA
Rok natočení:2011
Minutáž:461 min
Žánr:Drama, TV seriály