Love story

DVD v krabičce (14mm)

Love story Love story
Jazyk:CZ titulky
Datum vydání:15.2.2012
EAN:8595165335774
Dostupnost:skladem, můžete mít již 26.6.

Cena pro e-shop

89 Kč vč. DPH   Běžná cena
99 Kč
Love story Love story

Popis

Oliver Barrett IV (RYAN O'NEAL) studuje práva na Harvardu, Jennifer Cavalleri (ALI MacGRAW) hudbu. Z jejich vzájemných sympatií se zrodí cit, kterému nedokážou odolat. Navzdory tomu, že vyrostli v naprosto odlišném prostředí, vsadí na svá srdce a vezmou se. Po svatbě se Oliverův bohatý otec odmítá k synovi znát. Veškeré Jenniny pokusy o smír jsou bezvýsledné. Mladí manželé si tedy dál budují svůj vlastní život a s vírou, že láska všechno překoná, spoléhají jen sami na sebe. Jenže osud má docela jiné plány. Co se začalo jako drsně upřímné přátelství, brzy přerostlo v životní lásku.

Půvabná Love story se dočkala sedmi nominací na Cenu Akademie®. Oscara® tahle nadčasová romance získala za působivý hudební motiv.
1970, Nominace na Cenu Akademie® v kategoriích Nejlepší herec v hlavní roli, Nejlepší herec ve vedlejší roli, Nejlepší herečka, Nejlepší režie, Nejlepší hudba, Nejlepší fi lm a Nejlepší scénář.

Bonusy
• Trailer
• Nezapomenutelna klasika (dokument)
• Komentař režisera Arthura Hillera

Trailer

Další parametry

Obraz:16:9
Zvuk:EN 1.0, FR 1.0, IT 1.0, DE 1.0
Titulky:CZ, PL, EN, EN pro neslyšící, ARAB, BG
Hrají:Ali MacGraw, Ryan O'Neal, John Marley, Ray Milland, Russell Nype, Katharine Balfour, Sydney Walker, Robert Modica, Walker Daniels, Tommy Lee Jones
Režie:Arthur Hiiller
Země původu:USA
Rok natočení:1970
Minutáž:96 min
Žánr:Drama, Hudební, Romantické