Ledová sezóna: Medvědi jsou zpět

DVD v krabičce (14mm)

Ledová sezóna: Medvědi jsou zpět
Jazyk:CZ dabing
Datum vydání:1.10.2019
EAN:8596978584038
Dostupnost:skladem, můžete mít již zítra

Cena pro e-shop

79 Kč vč. DPH  

Popis

Lední medvědi vynikají silou a obratností a žijí samotářským životem. Hrozivou bílou šelmou se medvěd Norm stal asi jen omylem. Má totiž rád společnost, legraci a kámoše, zatímco v tom, jak být dravým, děsivým a nebezpečným vládcem promrzlých planin docela pokulhává.
Je to dobrák od kosti, ale ať chce nebo nechce, Norm prostě je lední medvěd, žije na severním pólu a musí se stát vůdcem. Aby získal aspoň trochu potřebného respektu, tak se se svým medvědím synem a osvědčenou skupinou potrhlých nezničitelných lumíků vydává do města, které nikdy nespí. Do New Yorku.
Tady si podle plánu užije chvíle slávy a obdrží slavnostní klíč k městu. Ale kam šlápne, tam rostou průšvihy a zmatky. Nechtěně se zaplete do bankovní loupeže, vyvolá obrovskou policejní honičku a nakonec jsou všichni rádi, že město, kam přijel, po jeho odjezdu ještě stojí. Ten hlavní úkol krále severu čeká Norma až zpátky doma. Chamtivá korporace začala těžit led jeho domova a Norm se odhodlá k bláznivému kroku. O osudu jejich cenného ledu, na kterém všichni žijí, rozhodne jedno velkolepé hokejové utkání. Sob do brány, lumíci do obrany, tuleňové na křídla a medvěd do útoku. Zvířata severu dávají dohromady báječné hokejové družstvo a začínají trénovat na zápas s dosud neporaženými šampiony.

Trailer

Další parametry

Obraz:16:9
Zvuk:CZ 5.1, EN 5.1, SK 5.1
Hrají:Andrew Toth, Maya Kay
Režie:Tim Maltby
Země původu:USA, Indie
Rok natočení:2018
Minutáž:90 min
Žánr:Animované, Rodinné