Ladíme 3

DVD v krabičce (14mm)

Ladíme 3
Jazyk:CZ titulky
Datum vydání:1.9.2018
EAN:8596978580702
Dostupnost:skladem, můžete mít již 22.5.

Cena pro e-shop

79 Kč vč. DPH  

Dostupné v kamenných prodejnách k okamžitému vyzvednutí

Multiland Brno1 ks
Multiland Hradec Králové0 ks
Multiland Liberec0 ks
Multiland Ostrava0 ks
Multiland Pardubice0 ks
Multiland Praha0 ks

Popis

S titulem mistra světa v a capella zpěvu v normálním životě nepřežijete.
Tuhle drsnou lekci pochopí hrdinky úspěšné série Ladíme hned na začátku třetího dílu. Navzdory tomu není třeba se bát, že bychom opustili žánr hudební komedie.

Všechny pěvky z Barden Bellas jsou zpět a znovu úžasně zpívají coververze těch největších současných hitparádových tahounů. A ani k tomu nepotřebují hudební doprovod. Holky totiž natolik otravuje realita všedního dne a marná snaha prorazit jinak než zpěvem, že touží po jakékoliv zámince, která by jim pomohla alespoň k jednomu společnému vystoupení. Tou záminkou se nakonec stane nabídka turné po amerických vojenských základnách rozmístěných v Evropě, kde budou vůbec poprvé zpívat v konkurenci kapel vybavených hudebními nástroji. Pěvky z Barden Bellas jsou naštěstí dost velké exotky na to, aby jim taková „nekalá” konkurence vadila, zvlášť když vidí perspektivu urostlých kluků v uniformách a sexy evropských destinací. Nebyly by to ale ony, kdyby jejich evropskou šňůru neprovázela série ukrutných zmatků a šíleností, kterými zanechají snad ještě hlubší stopu než svým zpěvem.

BONUSY
• Nepovedené záběry
• Vynechaná scéna
• Závěrečné vystoupení

Trailer

Další parametry

Obraz:16:9 (1.85:1)
Zvuk:EN 5.1
Titulky:CZ, EN
Hrají:Anna Kendrick, Hailee Steinfeld, Elizabeth Banks, Brittany Snow, Rebel Wilson, Ruby Rose, Anna Camp, Alexis Knapp, DJ Khaled...
Režie:Trish Massieu
Země původu:USA
Rok natočení:2017
Minutáž:89 min
Žánr:Komedie