Labyrint: Útěk

Blu-ray v krabičce

Labyrint: Útěk
Jazyk:CZ dabing / CZ titulky
Datum vydání:1.6.2019
EAN:8596978911025
Dostupnost:skladem, můžete mít již 19.6.

Cena pro e-shop

199 Kč vč. DPH  

Dostupné v kamenných prodejnách k okamžitému vyzvednutí

Multiland Brno1 ks
Multiland Hradec Králové0 ks
Multiland Liberec0 ks
Multiland Ostrava0 ks
Multiland Pardubice0 ks
Multiland Praha0 ks

Popis

Podzemní výtah Thomase vyvezl na louku obklopenou vysokými zdmi. Vůbec na nic si nepamatuje, dokonce si zpočátku nevzpomíná ani na vlastní jméno. Hned po příjezdu jej přivítá skupina dalších mladíků, které již dříve potkal stejný osud. Každé ráno se ve zdi otevírá obrovská brána, která umožňuje vstoupit do obrovského a neustále se měnícího bludiště. Nejlepší a nejodvážnější běžci hledají cestu ven a postupně mapují jednotlivé části labyrintu. Mají na to jen čas vymezený denním světlem, večer se brána uzavírá a kdo se nestihne včas vrátit, mezi stěnami labyrintu nepřežije. Zůstane po něm jen přeškrtnuté jméno vyryté na stěně. Labyrint se totiž v noci mění na děsivé místo plné nejrůznějších nástrah a pravděpodobnost přežití v jeho útrobách je prakticky nulová.

Thomase přesto bludiště neustále přitahuje. Možná za to může i fakt, že jako jedinému se mu zdají podivné sny o minulosti a o záhadné organizaci skryté pod zkratkou W.C.K.D. Když se mu podaří poskládat dohromady jednotlivé fragmenty ze své minulosti podle vodítek v bludišti, může doufat, že odhalí svůj skutečný cíl a způsob, jak z bludiště uniknout.

Trailer

Další parametry

Obraz:16:9, 1080p
Zvuk:CZ 5.1, EN 7.1 DTS-HD
Titulky:CZ, EN
Hrají:Dylan O'Brien, Aml Ameen, Thomas Brodie-Sangster, Will Poulter, Dexter Darden, Kaya Scodelario, Chris Sheffield, Ki-hong Lee, Joe Adler, Alexander Flores, Patricia Clarkson, Don McManus, Blake Cooper, Bryce Romero, Gary Hood...
Režie:Wes Ball
Země původu:USA
Rok natočení:2014
Minutáž:113 min
Žánr:Akční, Sci-fi