Korunní princ

DVD v krabičce (14mm)

Korunní princ
Jazyk:CZ dabing / CZ titulky
Datum vydání:1.1.2016
EAN:8594161152422
Dostupnost:skladem do 10 ks, můžete mít již 12.6.

Cena pro e-shop

219 Kč vč. DPH   Běžná cena
229 Kč

Dostupné v kamenných prodejnách k okamžitému vyzvednutí

Multiland Brno2 ks
Multiland Hradec Králové0 ks
Multiland Liberec0 ks
Multiland Ostrava0 ks
Multiland Pardubice1 ks
Multiland Praha0 ks

Popis

Kdesi v Zapovězeném lese žije zlý čaroděj Kruciatus (Josef Abrhám). Ten se před sto lety pokusil zničit království, kterému dnes vládne král Alexandr (Jaromír Hanzlík), jenž má dva syny - následníka trůnu Jana (Patrik Děrgel) a mladšího prince Karla (Kryštof Hádek). Karel se však nechce s rolí druhého v pořadí za žádnou cenu smířit. S pomocí svého sluhy Pakosty (Pavel Kříž) se na hradě vloupá do zakázané komnaty, získá kouzelné rekvizity, které tu po zlém čaroději zůstaly, a hodlá svého bratra zničit. Princ Jan tak vypije kouzelný lektvar, který mu jeho povedený bratr naservíruje, a ten mu vmžiku vymaže paměť.
Jan se poté bezhlavě vydává na cestu do Zapovězeného lesa, ve kterém každý, kdo tam kdy vkročil, beze stopy zmizel. Od tohoto okamžiku se začíná odvíjet řetězec dramatických, ale především často komických situací.

Trailer

Další parametry

Obraz:16:9
Zvuk:CZ 2.0, SK 2.0
Titulky:CZ pro neslyšící, EN
Hrají:Patrik Děrgel, Eva Josefíková, Jaromír Hanzlík, Jaroslav Plesl, Josef Abrhám, Kristýna Boková-Lišková, Kryštof Hádek, Ladislav Mrkvička, Milan Enčev, Pavel Kříž, Petr Halíček, Petr Štěpánek, Rostislav Novák st., Veronika Freimanová, Zlata Adamovská
Země původu:Česko
Rok natočení:2018
Minutáž:92 min
Žánr:České, Rodinné