Konec světa 2012 2. / papírové pošetky / (4DVD)

4x DVD v balení Kolekce

Konec světa 2012 2. / papírové pošetky / (4DVD)
Jazyk:CZ dabing
Datum vydání:16.11.2012
EAN:8595052270676
Dostupnost:skladem, můžete mít již 29.7.

Cena pro e-shop

129 Kč vč. DPH   Běžná cena
149 Kč

Popis

Nostradamus: 2012 (Nostradamus 2012), 2009, 87 min.
Mnozí věří, že 21. prosinec 2012 poznamená historii naší planety. Nastane obrovská kosmická kolize, globální ekologická katastrofa, zúčtování ve stylu Armageddonu nebo jemnější forma přeměny? Existuje nějaký přesvědčivý důkaz o tom, že rok 2012 bude rokem smrtícího otřesu? Tento dokument porovnává hrůzostrašné zprávy, kterým jsme denně vystaveni, s předpověďmi Nostradama a dalších věštců. Z mystických říší guatemalské džungle, přes kouzelníky lidu Hopi a mayské šamany až k respektovaným myslitelům moderní doby - Nostradamovo varování o zkáze bude zasazeno do děsivých souvislostí.
Nostradamus: Fakta (Nostradamus: The Truth), 2006, 46 min.
1x obrázek z filmu (vyberte jeden z těch, který byl na zadní straně žaketky)
Kdo byl Nostradamus? Jak se z francouzského mastičkáře stal jeden z nejprodávanějších autorů všech dob? A proč se v našem věku vědy slovo „Nostradamus” stalo nejvyhledávanějším heslem na Internetu po událostech 11. září 2001? Nyní se vůbec poprvé dozvíme pravdu o jedné z nejslavnějších osobností, které kdy žily. Dokument přináší nové překlady proroctví, jež napsal takřka před pěti sty lety. A tato jsou vskutku ohromující.
Planeta země po vymření lidstva (Life After People), 2008, 89 min.
Dokument vychází při předvídání budoucnosti z odborné znalosti a chápání historie. Odborníci na inženýrství, botaniku, ekologii, biologii, klimatologii a archeologii vytvářejí obraz toho, jak bude Země vypadat v průběhu dní, týdnů, měsíců, let a milénií poté, co zmizí lidé. Uvidíme, co se stane s okolním prostředím. Jaké druhy rostlin přežijí? Budou moře oplývat rybami? Která zvířata přežijí? Co se stane s elektrárnami? Změní se v časované bomby, až se zastaví? Otráví zemi navěky? Vrátí se někdy lidé? Zahájí tento koloběh opět člověk odhalováním našich rozvalin a snahou představit si, jak život vypadal v naší době?
Soudný den 2012: Dešifrování minulosti (Decoding the Past: Doomsday 2012 The End of Days), 2007, 45 min.
Soudný den 2012 je dokumentární film, který zkoumá proroctví věštců z celého světa. Zdá se, že všechna proroctví poukazují na rok 2012. Datum se objevuje znovu a znovu - ve starobylém mayském kalendáři, ve středověké předpovědi čaroděje Merlina, v čínské I-ťing, ale i v nové technologii s názvem „Web-Bot projekt” , který prohledáváním internetu předvídá budoucnost..., a všude se objevuje obávané datum: 2012.
Kromě těchto odkazů se objevují i odkazy na starověké Egypťany, proroctví Matky Shiptonové, indiány kmene Hopi, indické Védy, Bibli a její část Zjevení Janovo či proroka Nostradama, kteří údajně ve svých vizích shodně očekávají v době kolem roku 2012 určitý druh světového přelomu nebo apokalypsu.

Další parametry

Obraz:4:3
Zvuk:CZ 2.0, EN 2.0
Země původu:USA
Žánr:Dokumenty