Kolekce Steven Seagal

9x DVD v balení Kolekce

Kolekce Steven Seagal
Jazyk:CZ dabing / CZ titulky
Datum vydání:6.3.2024
EAN:8595165394795
Dostupnost:skladem do 10 ks, můžete mít již 22.5.

Cena pro e-shop

619 Kč vč. DPH   Běžná cena
699 Kč

Dostupné v kamenných prodejnách k okamžitému vyzvednutí

Multiland Brno0 ks
Multiland Hradec Králové0 ks
Multiland Liberec0 ks
Multiland Ostrava0 ks
Multiland Pardubice1 ks
Multiland Praha1 ks

Popis

Steven Seagal... herec, mistr bojových umění a muž s cejchem smrti. Ve speciální kolekci najdete v podstatě ty nejlepší filmy, které natočil.

Nico
1988
Chicagský policajt Nico Toscani je na stopě něčeho velkého. Podezřelí, zadržení při policejním protidrogovém zátahu, jsou propuštěni a Nico sám musí odevzdat policejní odznak. Možná, že ho postavili mimo službu - v akci mu ale zabránit nemohou. NICO... je víc než zákon!

Těžko ho zabít
1990
Agent Mason Storm odhalil spojení vysoce postavených politiků s mafií. Protože se nechtěl nechat zastavit v boji proti korupci, zločinci připravili krutou pomstu - skupina vrahů přepadla jeho rodinu a Masonova manželka je zastřelena. Také agenta považují za mrtvého. Mason Storm však žije. Bude trvat velmi dlouho, než se pustí do hledání vrahů. Potom už jej však nic nezastaví...!

Nemilosrdná spravedlnost
1991
Na odpočinku? To tak! Polda Gino Felino se v Brooklynu narodil i vyrostl a viděl v „sousedství” už hodně změn. Jedna z těch smutných je, že jeho nepřítel z dětství a kriminálník Richie proměnil místní ulice ve válečnou zónu. Chová se jako vzteklý pes, utržený ze řetězu, a Gino by ho velmi ochotně poslal do věčných lovišť.

Přepadení v Pacifiku
1992

Vybrat si k přepadení válečnou loď, na které slouží jako kuchař Steven Seagal, je vyloženě známkou nerozumu... To komando elitních zabijáků, vedených bývalým agentem CIA (Tommy Lee Jones), velmi rychle pochopí.

Aljaška v plamenech
1994
Nejdrsnější z aljašských naftařských drsňáků Forrest Taft se specializuje na likvidace explozí naftových vrtů. Ještě daleko žhavější bitva ho ale čeká se zrádným prezidentem Aegis Oil (Michael Caine). Aegis povýšil svůj zisk nad bezpečnost životního prostředí a Taft, domorodá aljašská aktivistka a každý, kdo se společnosti postaví, se stává terčem. Taft ale vrací úder a Aljaška se ocitne v plamenech.

Přepadení 2: Temné území
1995
Špičkový expert na elektroniku se totiž zmocnil luxusního vlaku Grand Continental, aby ho přetvořil v pojízdnou základnu pro válečný satelit. Má ale jeden velký problém - ve vlaku je bývalý člen SEAL a bývalý „kuchař” Casey Ryback.

Glimmer Man
1996
Nebezpečný hon na sériového vraha se pro dva losangeleské detektivy z oddělení vražd Jacka Colea a Jima Campbella ještě zkomplikoval. Bývalý Newyorčan Cole, který nosí buddhistické modlitební korálky, spoléhá na prastaré elixíry a žije podle východních filozofií, je nejdivnější partner, s jakým se protřelý městský polda Campbell kdy setkal. A jak to tak Campbell vidí, Cole by mohl být ještě něco navíc: podezřelý číslo jedna v jejich vyšetřování vraždy!

Tajný agent Jack T.
1997
V mírumilovných Apalačských horách u Jacksonu v Kentucky země hoří. Toxiny, uložené v opuštěných dolech, mohou proměnit Jackson v pustinu - pokud tomu někdo neudělá přítrž. A právě to má Jack Taggert, agent Úřadu pro životní prostředí, v úmyslu - odhalit lidi, odpovědné za zamoření půdy. A když se zločinci rozhodou ho zastavit, Taggert se do toho pustí jinak. Umí totiž lidem pěkně nakopat zadek.

Lovec policajtů
2001
Po detroitském detektivovi Orinu Boydovi (Steven Seagal) by měli pojmenovat ulici nebo alespoň budovu. Místo toho, jen pár dní potom, co sám zlikvidoval celou armádu politických atentátníků, řídí v bílých rukavicích dopravu. Někdo chce Boyda odstranit z cesty, někdo, kdo by se měl řídit následující radou: obstarej si posily.

Další parametry

Zvuk:CZ 5,1, EN 5.1
Titulky:CZ
Hrají:Steven Seagal
Země původu:USA
Žánr:Akční