Klub poslední naděje

DVD v krabičce (14mm)

Klub poslední naděje Klub poslední naděje
Jazyk:CZ dabing / CZ titulky
Datum vydání:6.4.2016
EAN:8594176150116
Dostupnost:skladem, můžete mít již 18.6.

Cena pro e-shop

89 Kč vč. DPH   Běžná cena
99 Kč
Klub poslední naděje Klub poslední naděje

Popis

Je rok 1985. Elektrikář, příležitostný jezdec rodea a heterosexuál Ron Woodroof (Matthew MATTHEW McCONAUGHEY JENNIFER GARNER JARED LETO McConaughey) se překvapeně dozvídá, že má AIDS a že mu nezbývá více než 30 dnů života.
Doktoři si s tehdy novou nemocí nevědí rady a tak mu víceméně dokážou poradit jediné - pošlou jej domů umřít. Ale Ron to nevzdává, hledá cestu jak přežít a pouští se do neuvěřitelného a nápaditého boje s celým světem.
Začne hledat alternativní možnosti léčby a jeho šancí se stane mezinárodní černý trh s neschválenými léky i neofi ciálními léčebnými postupy. Zvláštního spojence najde v Rayonovi (Jared Leto), transsexuálovi, který má stejnou diagnózu i chuť žít. Spolu nakonec založí Dallas Buyers Club, jehož členové platí měsíční členské příspěvky a za to získávají přístup k jejich zásobám nových a především neofi ciálních léků.
Takto vzniklá komunita se rychle rozrůstá a sílí. Ron už není jen pašerákem léků, stává se i bojovníkem za důstojnost HIV pozitivních lidí. A tak díky své snaze o přežití Ron žije naplno jako nikdy předtím, v čase, kdy již měl být spolehlivě a dávno mrtvý.
Film Klub poslední naděje je inspirován skutečnými událostmi. Matthew McConaughey a Jared Leto za své herecké výkony získali Zlaté glóby i ceny americké Akademie fi lmového umění a věd - OSCAR®.

Bonusy:
• Rozhovory
• Ukázky z natáčení
• Trailer
• Fotogalerie

Trailer

Další parametry

Obraz:16:9 (2,40:1)
Zvuk:CZ 2.0, EN 5.1
Titulky:CZ
Hrají:Matthew McConaughey, Jared Leto, Jennifer Garner, Steve Zahn, Denis O'Hare, Griffin Dunne, Kevin Rankin, James DuMont, Philippe Radelet, Juliet Reeves, Dallas Roberts, Michael O'Neill, Craig Borten, Deneen Tyler, Robert Segari, Kenneth Kynt Bryan, J.D. Evermore, Bob Walker, Heather Ashley Boyd, Jacquelyn Twodat Jackson, Douglas M. Griffin, Tre Tureaud, Jane McNeill, Ian Casselberry
Režie:Jean-Marc Vallée
Země původu:USA
Rok natočení:2013
Minutáž:111 min
Žánr:Drama, Historické