Písečný muž

Kepler Lars

CD MP3

Písečný muž
Žánr:Detektivky, Thrillery
EAN:8594169480176
Dostupnost:skladem do 10 ks, můžete mít již 6.12.

Cena pro e-shop

289 Kč vč. DPH   Běžná cena
319 Kč

Popis

Byl to právě komisař Joona Linna se svým kolegou, který před třinácti lety dopadl nebezpečného sériového zabijáka Jurka Waltera, jehož řádění ale záhadně pokračovalo a ohrožovalo detektivovy nejbližší.
Dávno zahojené rány se znovu otevírají, když se jedné chladné zimní noci na železničním mostě ve Stockholmu objeví vychrtlý a podchlazený mladý muž, který má legionářskou nemoc. V nemocnici totiž vyjde najevo šokující fakt: podle registru obyvatel má být mladík coby oběť zmíněného vraha již sedm let po smrti.
Starý případ je nutné znovu prošetřit, a to rychle. Co když je dosud naživu i mladíkova sestra, která tehdy zmizela s ním?
Psychopat odsouzený k doživotní izolaci na uzavřeném psychiatrickém oddělení kolem sebe šíří zkázu i jako pacient a jeho nový ošetřující lékař nebezpečně překračuje své pravomoce. Je vůbec možné zjistit motivy dávných zločinů a odhalit tajemství zdmi blázince neomezených schopností Jurka Waltera? A jak to všechno souvisí se starou pohádkou o písečném muži, který přináší spánek?

Interpret

Rímský Pavel