Justin Bieber's Believe

DVD v krabičce (14mm)

Justin Bieber's Believe Justin Bieber's Believe
Jazyk:CZ dabing / CZ titulky
Datum vydání:13.8.2014
EAN:8595165349436
Dostupnost:skladem, můžete mít již 26.6.

Cena pro e-shop

89 Kč vč. DPH   Běžná cena
99 Kč
Justin Bieber's Believe Justin Bieber's Believe

Popis

Teenageři ho milují. Dospělí ho nesnášejí. Kontroverzní zpěvák, skladatel a jedna z největších popových hvězd současnosti, Justin Bieber, rozhodně umí vzbuzovat silné emoce. Jeho talent a obrovská vášeň pro hudbu jsou však nezpochybnitelné.

V září 2012 vyrazil Justin Bieber na roční světové turné Believe, které zahrnovalo 162 koncertních vystoupení v Severní i Jižní Americe, Evropě, Asii, Africe a Austrálii. Většina koncertů v Americe byla beznadějně vyprodána během 1 hodiny, vstupenky na jeho show v Madison Square Garden zmizely za 22 vteřin.
Jako doprovod na část turné Bieber přizval režiséra Jona Chu, který svou lásku k hudbě a tanci ukázal již svými filmy Let's dance 2 a Let's dance 3D.

Z této spolupráce vzniknul jedinečný film, který nám přináší intimní pohled nejen na Bieberovo koncertní turné. Uvidíme vizuálně úchvatný záznam Justinových největších hitů a zároveň nahlédneme do zákulisí příprav a vzniku celé show. Justin Bieber's Believe nabízí výjimečný pohled na zpěvákův život mimo pódium.

Trailer

Další parametry

Obraz:16:9
Zvuk:CZ 5.1, EN 5.1
Titulky:CZ
Hrají:Justin Bieber, Usher Raymond, Will I Am, Ellen DeGeneres, Ryan Seacrest, Nicki Minaj
Režie:Jon M. Chu
Země původu:USA
Rok natočení:2013
Minutáž:88 min
Žánr:Dokumenty, Hudební