Jurský park: Ztracený svět

Blu-ray v krabičce

Jurský park: Ztracený svět
Jazyk:CZ dabing / CZ titulky
Datum vydání:1.3.2018
EAN:8596978509062
Dostupnost:skladem do 10 ks, můžete mít již 19.6.

Cena pro e-shop

199 Kč vč. DPH  

Popis

Když byl před čtyřmi lety zničen Jurský park, neznamenalo to definitivní konec dinosaurů. Celou dobu totiž existoval druhý utajený ostrov Isla Sorna, na kterém byli dinosauři pěstováni „v divoké přírodě”, bez ohrad a dohledu, a odkud byli převáženi na Isla Nublar.

Nyní ale posádka výletní lodě nešťastnou náhodou druhý ostrov objevila a je nutno podniknout rozhodné kroky. Proto John Hammond (Richard Attenborough), duchovní otec původního parku, povolává Iana Malcolma (Jeff Goldblum) a žádá ho, aby vedl novou výpravu, jejímž úkolem bude zdokumentovat život dinosaurů na Isla Sorna (zdá se, že jeho jedinou kvalifikací pro tuto náročnou práci je fakt, že už se jednou s dinosaury setkal a přežil to). Navíc je shodou okolností na ostrově zoologická odbornice Sarah Hardingová (Julianne Moore), která byla Hammondem vyslána napřed a která má Malcolma částečně motivovat k účasti, protože byla jeho přítelkyní. Kromě toho s výpravou cestuje jako černý pasažér také Malcolmova dcerka.
Záhy po doplutí na ostrov Malcolmův tým zjistí, že mají konkurenty: Hammondův zlý synovec Peter Ludlow (Arliss Howard) se vypravil na ostrov s mnohem početnějším a lépe vybaveným týmem (včetně profesionálních lovců), který má dinosaury odchytit a převézt do San Diega, kde mají být vystaveni v zoologické zahradě. Ať už to dopadne jakkoliv, je jasné, že dinosauři budou mít co žrát...

Trailer

Další parametry

Obraz:16:9, 1080p
Zvuk:CZ 5.1 DTS, EN 7.1 DTS-HD
Titulky:CZ, EN
Hrají:Jeff Goldblum, Julianne Moore, Pete Postlethwaite, Richard Attenborough...
Režie:Steven Spielberg
Země původu:USA
Rok natočení:1997
Minutáž:129 min
Žánr:Dobrodružné, Sci-fi