Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic

DVD v krabičce (14mm)

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic
Jazyk:CZ dabing / CZ titulky
Datum vydání:26.6.2013
EAN:8595165343854
Dostupnost:skladem, můžete mít již 18.6.

Cena pro e-shop

89 Kč vč. DPH   Běžná cena
99 Kč

Popis

Jeníček (Jeremy Renner) s Mařenkou (Gemma Arterton) v rolích profesionálních zabijáků čarodějnic řeší svá traumata z dětství.
Jestli jste jako malí tuhle klasickou pohádku neslyšeli, tvůrci vám ji v průběhu úvodních titulků pro jistotu odvyprávějí. Pak už se ale rozvíjí zcela jiný příběh...

Ocitáme se v typickém středověkém městečku, které sužují obvyklé dobové problémy, včetně únosů místních dětí, jež prý mají na svědomí čarodějnice obývající okolní hluboké lesy. Zdejší ochránce zákona (Peter Stormare) sice tvrdí, že na to stačí sám, ale přecenil své schopnosti. Starosta proto pozve na záchrannou misi dvě celebrity, legendární lovce čarodějnic - Jeníčka a Mařenku. Sourozenci se pustí po stopách únosců s vervou sobě vlastní a jejich práce brzy začne přinášet výsledky. Bohužel jiné, než jaké by si přáli.
Zjistí totiž, že proti nim stojí síly mnohokrát mocnější než všechno, čemu museli doposud čelit. Pustí se do nesnadného boje proti mocné přesil. Dočkají se i tentokrát tentokrát šťastného konce?

Bonusy:
• Hodina duchů (HD)

Trailer

Další parametry

Obraz:16:9 (2.40:1)
Zvuk:CZ 5.1, EN 5.1
Titulky:CZ, EN, SK
Hrají:Gemma Arterton, Jeremy Renner, Famke Janssen, Peter Stormare, Ingrid Bolso Berdal, Zoë Bell, Pihla Viitala, Derek Mears, Thomas Mann, Joanna Kulig, Robin Atkin Downes, Rainer Bock, Bjorn Sundquist, Thomas Scharff, Sebastian Hülk, Vegar Hoel, Stig Frode Henriksen, Friedrich Heine
Režie:Tommy Wirkola
Země původu:USA, Německo
Rok natočení:2013
Minutáž:84 min
Žánr:Fantasy