Asi se mi nebude chtít

Janda Petr

LP - Vinyl

Asi se mi nebude chtít
Žánr:Česká a slovenská tvorba, Rock
Datum vydání:22.4.2022
EAN:099925675714
Dostupnost:skladem, můžete mít již 16.4.

Cena pro e-shop

367 Kč vč. DPH   Původní cena
489 Kč

Dostupné v kamenných prodejnách k okamžitému vyzvednutí

Multiland Brno2 ks
Multiland Hradec Králové0 ks
Multiland Liberec0 ks
Multiland Ostrava0 ks
Multiland Pardubice1 ks
Multiland Praha0 ks

Popis

Petr Janda a Olympic k sobě neodmyslitelně patří, a tak to zůstane i nadále, když se prý už rodí demáče pro další řadovku.
Tohle album je však mimořádnou událostí k jeho osmdesátinám: právě pro ten účel byly složeny songy, napsány texty, sestavena studiová skupina a přizváni četní hosté, dokreslující zvláštní atmosféru. Je jasné, že melodické nápady nezapřou autora zhruba tisícovky povětšinou olympických písní, a přece se tahle muzika v mnohém odlišuje. Je to určité bilancování, ohlížení a vzpomínání, ale rozhodně nikoli odcházení, neboť zpěvák, kytarista, skladatel etc. má energie na rozdávání.
K Jandovi se jen pro tentokrát přidali „mlaďasové” Lukáš Pavlík (bicí, spoluproducent), Adam Stivín (baskytara), Ondřej Fencl (klávesy, vokály, texty) a Lukáš Koranda (doprovodné vokály, texty). K této základní partě přibyli přátelé, včetně hudebních spolupamětníků Jiřího Stivína, Emila Viklického, Antonína Gondolána nebo Jiřího George Kozla. Nechybí ani housle Pavla Šporcla, foukací harmonika Matěje Ptaszeka, piano Petra Vondráčka, akordeon Karla Maříka, rázné dechy a vokální Dobrý večer Quintet. A ovšem také Marta Jandová, třeba v baladickém duetu s otcem. Rocková podstata, šansonová překvapení nebo swingová libůstka, jubilejní extrovka pro všechny fandy Petra Jandy a úspěšného nalézání hudebních proměn. Jedna z událostí roku 2022

Seznam skladeb / tracklist

1.Asi se mi nebude chtít
2.Pohádka
3.Tomu dala (feat. Marta Jandová)
4.Střepy
5.U starýho hrocha
6.Jandův svatební pochod
7.Slunečník
8.J. S. Bach
9.Hrací skříňka
10.Bílá královna
11.Já to takhle mám rád
12.Mladej kmet

Trailer