Impérium - Mafie v Atlantic City / Boardwalk Empire - 2. série (5DVD)

5x DVD v balení Kolekce

Impérium - Mafie v Atlantic City / Boardwalk Empire - 2. série (5DVD) Impérium - Mafie v Atlantic City / Boardwalk Empire - 2. série (5DVD)
Jazyk:CZ dabing / CZ titulky
Datum vydání:29.8.2012
EAN:8595165339291
Dostupnost:skladem, můžete mít již 19.6.

Cena pro e-shop

529 Kč vč. DPH   Běžná cena
599 Kč
Impérium - Mafie v Atlantic City / Boardwalk Empire - 2. série (5DVD) Impérium - Mafie v Atlantic City / Boardwalk Empire - 2. série (5DVD)

Popis

Americký seriál s originálním názvem Boardwalk Empire, realizovaný v produkci HBO, se odehrává v době prohibice ve dvacátých letech minulého století.

Hlavní postavu pochybného politika Enocha „Nuckyho” Thompsona, inspirovaného skutečnou postavou E.N. Johnsona (1883 - 1968), který byl nekorunovaným vládcem podsvětí Atlantic City, ztvárnil Steve Buscemi. Seriál oživuje i postavy nechvalně proslulých gangsterů, jakými byli například Lucky Luciano, či Al Capone.

Druhá série začíná v roce 1921 v Atlantic City. V počátcích prohibice drží Enoch „Nucky” Thompson (Steve Buscemi) v rukách neomezenou moc nad „hernou světa.” Díky zmanipulování voleb se Nucky a mladý veterán z 1. světové války Jimmy Darmody ujmou vlády nad městem. Jejich sevření ale začne povolovat, když Nuckyho zatknou za ovlivňování volebního procesu a oddanost jeho rodiny i nejbližších přátel začne kolísat. Mezitím zločinci jako Arnold Rothstein, Lucky Luciano, Meyer Lansky a Al Capone hladově vyčkávají na správný okamžik, kdy urvat sousto z Nuckyho koláče.

Trailer

Další parametry

Obraz:16:9
Zvuk:CZ 2.0, EN 5.1
Titulky:CZ, EN
Hrají:Steve Buscemi, Michael Pitt, Kelly Macdonald, Michael Shannon, Shea Whigham, Aleksa Palladino, Michael Stuhlbarg, Stephen Graham, Paz de la Huerta, Vincent Piazza, Michael Kenneth Williams, Anthony Laciura, Paul Sparks, Dabney Coleman, Gretchen Mol, Lucy Gallina, Josie Gallina, Brady Noon, Connor Noon, Declan McTigue, Rory McTigue, Jack Huston a další
Režie:Timothy Van Patten, Allen Coulter, Jeremy Podeswa, Brad Anderson
Země původu:USA
Rok natočení:2012
Minutáž:650 min
Žánr:Drama, Krimi, Thrillery, TV seriály