Hobit: Šmakova dračí poušť - prodloužená verze (5DVD)

5x DVD v balení Kolekce

Hobit: Šmakova dračí poušť - prodloužená verze (5DVD)
Jazyk:CZ dabing / CZ titulky
Datum vydání:5.11.2014
EAN:8595165350173
Dostupnost:skladem, můžete mít již zítra

Cena pro e-shop

529 Kč vč. DPH   Běžná cena
599 Kč

Popis

Bilbo Pytlík, čaroděj Gandalf a 13 trpaslíků vedených Thorinem Pavézou dál míří ke ztracené trpasličí říši Erebor. Společnost pokračuje za horami dál směrem na Východ a za patami má smečky skřetů. Cestou potkává kožoměnce Medděda a v lese Mirkwood plném nástrah se střetává s houfem obřích pavouků.
Když se jim podaří uniknout ze zajetí nebezpečných lesních elfů, setkají se s mužem zvaným Bard, který se k nim přidá a dostane je do Jezerního města. Nakonec doputují k Osamělé hoře, kde musí čelit největšímu nebezpečí v podobě draka Šmaka...

Bonusy:

Disk 1 & 2
• Prodloužená verze - část 1 & 2 (o 24 minut delší film)
• Prodloužená verze plus komentář filmových tvůrců
• Včetně dokumentu Nový Zéland: Domovina Středozemě část 2

Disk 3 & 4
• Dodatky část 9: Do divočiny
• Hobit: Historie natáčení - část 2
• Připojte se k filmovému štábu, který se s vámi podělí o zkušenosti s natáčením druhé části trilogie Hobit v této chronologicky náročné produkci, představující natáčení klíčových okamžiků od Jezerního města k Šmakovu doupěti - dále příběhy z natáčení, zpovědi kaskadérů, tvorby speciálních a vizuálních efektů a mnoho dalšího.

Disk 4 & 5
• Dodatky část 10: Cesta na Erebor
• Poznejte nové postavy a bytosti vstupující do dobrodružství, zaposlouchejte se do brilantní hudby Howarda Shorea a sledujte draka Šmaka a říši Středozemě od návrhu konceptu až k úplné realizaci - to vše zachyceno v nové průkopnické vysokorychlostní HFR 3D technologii.

Zvukové formáty: česky DD 5.1 / anglicky DD 5.1 / maďarsky DD 5.1 / polský komentář DD 5.1
Titulky: české, anglické pro neslyšící, chorvatské, maďarské, polské, portugalské (Evropa), rumunské, řecké, turecké

Trailer

Další parametry

Obraz:16:9 (2.40:1)
Zvuk:CZ 5.1, EN 5.1
Titulky:CZ, EN
Hrají:Martin Freeman, Ian McKellen, Benedict Cumberbatch, Luke Evans, Orlando Bloom, Evangeline Lilly, Richard Armitage, Graham McTavish, James Nesbitt, John Callen, Cate Blanchett, Manu Bennett, Lee Pace, Aidan Turner, Billy Connolly, Stephen Fry, William Kircher, Conan Stevens, Dean O'Gorman, Mark Hadlow, Jeffrey Thomas, Stephen Hunter, Peter Hambleton, Kiran Shah, Adam Brown, Jed Brophy, Sylvester McCoy, Christopher Lee, Peter Jackson, John Bell, Ryan Gage, Mikael Persbrandt
Režie:Peter Jackson
Země původu:USA, Nový Zéland
Rok natočení:2014
Minutáž:179 min
Žánr:Fantasy