Hellboy 2: Zlatá armáda

Blu-ray v krabičce

Hellboy 2: Zlatá armáda
Jazyk:CZ dabing / CZ titulky
Datum vydání:1.5.2019
EAN:8595165371130
Dostupnost:skladem, můžete mít již 22.5.

Cena pro e-shop

179 Kč vč. DPH   Běžná cena
199 Kč

Popis

Nejproblematičtějšího zaměstnance přísně tajného Úřadu pro paranormální výzkum a obranu tentokrát čeká opravdu náročný úkol.

Syn vládce podsvětí, princ Nuada, totiž porušil křehké příměří, které panovalo mezi lidmi a jeho říší, čímž nastartoval příslovečné peklo na Zemi. A má být ještě hůř - Nuada se snaží zkompletovat sbírku artefaktů, jež mu mají pomoci oživit Zlatou armádu, nezničitelná mostra, která za pár minut udělají z lidstva ohrožený druh.

Aby toho nebylo málo, Hellboye rozptyluje i lehce italská domácnost, kterou má se svou Liz. Tváří v tvář ohrožení světa musí jít rodina stranou, a tak se zaměstnanci nejtajnějšího ze všech tajných úřadů vypraví do tábora nepřítele, aby zastavili Zlo, ještě než se stačí vyvalit na Zem.

Bonusy:
• Komentář režiséra: Guillermo del Toro
• Komentář s herci: Jeffrey Tambor Selma Blair Luke Goss

Bonusy v HD:
• Animovaní průvodci uživatele
• Režisérův zápisník
• Návštěvy na natáčení
• Galerie výtvarných návrhů
• Vytvořte si svůj komiks

Zvukové formáty: česky DTS Digital Surround 5.1 / anglicky DTS-HD Master Audio 7.1 / maďarsky DTS Digital Surround 5.1 / polský komentář DTS Digital Surround 5.1 / portugalsky (Brazílie) DTS Digital Surround 5.1 / rusky DTS Digital Surround 5.1 / thajsky DTS Digital Surround 5.1 / španělsky (Latinská Amerika) DTS Digital Surround 5.1
Titulky: české, anglické pro neslyšící, bulharské, hebrejské, chorvatské, islandské, korejské, maďarské, mandarínské, polské, portugalské (Brazílie), rumunské, řecké, španělské, thajské, turecké

Trailer

Další parametry

Obraz:16:9 (1,85:1), 1080p
Zvuk:CZ 5.1 DTS, EN 7.1 DTS-HD
Titulky:CZ, EN
Hrají:Ron Perlman, Selma Blair, Doug Jones, Luke Goss, John Hurt, Roy Dotrice...
Režie:Guillermo del Toro
Země původu:USA
Rok natočení:2008
Minutáž:120 min
Žánr:Akční, Fantasy, Komiksové