Gladiátor

Ultra HD v krabičce

Gladiátor
Jazyk:CZ dabing / CZ titulky
Datum vydání:1.5.2024
EAN:8595165397338
Dostupnost:skladem, můžete mít již 24.7.

Cena pro e-shop

449 Kč vč. DPH   Běžná cena
499 Kč

Popis

Římský generál Maximus (Russell Crowe) opět dovedl své legie k vítězství na bitevním poli. Válka je vyhrána a Maximus sní o domově. Nepřeje si nic jiného, než se vrátit k ženě a svému synovi. Umírající vládce Marcus Aurelius (Richard Harris) pro něj nicméně má ještě jeden úkol. Žádá, aby se generál ujal vlády.
Commodus (Joaquin Phoenix), dědic trůnu, žárlí na vládcovu přízeň Maximovi a nařizuje Maximovu popravu, včetně jeho rodiny. Maximus sice o vlásek unikne smrti, ale těžce zraněného ho „zachrání” otrokáři. Maximus se tak dostane do gladiátorské školy a v aréně jeho sláva den ode dne roste.
Nyní přichází do Říma, aby pomstil vraždu ženy a svého syna, aby zabil nového císaře - Commoda. Poznal, že jediná moc, silnější než vládcova, je vůle lidu. Cesta, která vede k naplnění Maximovy pomsty je stát se největším hrdinou celé říše.

KINOVERZE (155 minut s audiokomentařem)
ROZŠÍŘENA VERZE (170 minut s úvodem Ridleyho Scotta)


Bonusy:
• Komentář k verzi uvedené v kinech: Režisér Ridley Scott, střihač Pietro Scalia a kameraman John Mathieson
• Komentář k prodloužené verzi: Režisér Ridley Scott a herec Russell Crowe
• Intro režiséra Ridleyho Scotta k prodloužené verzi

Trailer

Další parametry

Obraz:16:9 (2,35:1), 4K
Zvuk:CZ 5.1 DTS, EN DTS-X, FR 5.1 DTS, RU 5.1 DTS
Titulky:CZ, EN, DEN, FR
Hrají:Russell Crowe, Joaquin Phoenix, Connie Nielsen, Oliver Reed, Richard Harris, Derek Jacobi, Djimon Hounsou, John Shrapnel, Tomas Arana, David Hemmings, Ralf Moeller, Spencer Treat Clark, Tommy Flanagan, Sven-Ole Thorsen, Omid Djalili, Tony Curran, David Bailie, Giorgio Cantarini, Allan Corduner, David Schofield, Nicholas McGaughey, Adam Levy, Giannina Facio-Scott, Alun Raglan, Michael Mellinger, Antone Pagán
Režie:Ridley Scott
Země původu:USA, Velká Británie
Rok natočení:2000
Minutáž:170 min
Žánr:Drama, Historické