Get On Up - Příběh Jamese Browna

DVD v krabičce (14mm)

Get On Up - Příběh Jamese Browna
Jazyk:CZ dabing / CZ titulky
EAN:8596978569547
Dostupnost:skladem, můžete mít již 24.7.

Cena pro e-shop

79 Kč vč. DPH  

Popis

Film natočený na motivy neuvěřitelného životního příběhu duchovního otce soulu vám přiblíží hudbu, osudy i nespoutanou povahu Jamese Browna (Chadwick Boseman) od dob jeho bídného dětství až do chvíle, kdy vyrostl v jednu z nejvlivnějších osobností 20. století.

James Brown byl nespoutaný živel, jenž si vždycky dělal, co chce. Nesnesitelná frackovitost, kterou v plné kráse rozbalí hned v úvodu filmu, má hluboké kořeny v jeho minulosti. K ní se divák propracovává postupně, prostřednictvím retrospektivních střípků, které odhalují nelehké dětství v dobách hospodářské krize, odloučení od rodičů, pobyt v polepšovně a v base. James se nikde nenaučil pravidla, podle kterých společnost fungovala. I proto je permanentně porušoval.
Na druhou stranu se nebál měnit zavedené pořádky, což mu pomáhalo v zásadních životních a především hudebních rozhodnutí. Film Get On Up, který si název vypůjčil od jedné z nejslavnějších Brownových písniček, je nejen silným životním příběhem, ale zároveň si ho lze užít jako hudební koncert napěchovaný jeho největšími peckami.

Trailer

Další parametry

Obraz:16:9 (1,85:1)
Zvuk:CZ 5.1, EN 5.1
Titulky:CZ, EN
Hrají:Chadwick Boseman, Nelsan Ellis, Viola Davis, Taraji P. Henson, Craig Robinson, Octavia Spencer, Jill Scott, Josh Hopkins, Brandon Mychal Smith
Režie:Tate Taylor
Země původu:USA, Velká Británie
Rok natočení:2014
Minutáž:139 min
Žánr:Drama, Hudební, Životopisné