Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny 3D+2D (2 disky)

2x Blu-ray v krabičce

Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny 3D+2D (2 disky)
Jazyk:CZ dabing / CZ titulky
Datum vydání:13.3.2019
EAN:8595165368369
Dostupnost:skladem, můžete mít již zítra

Cena pro e-shop

529 Kč vč. DPH   Běžná cena
599 Kč

Popis

KOKUSA (Kouzelnícký kongres USA) zajal s pomocí Mloka Scamandera (Eddie Redmayne) mocného černokněžníka Gellerta Grindelwalda (Johnny Depp).

Grindelwald ale splnil svou hrozbu, že uteče z vazby, a začal shromažďovat své stoupence, z nichž většina vůbec nic netušila o jeho skutečných cílech: připravit vládu čistokrevných čarodějů nad všemi nemagickými bytostmi.

Ve snaze zmařit Grindelwaldovy plány Albus Brumbál (Jude Law) získá svého bývalého studenta Mloka Scamandera, který souhlasí s tím, že pomůže, aniž by si uvědomoval, jakému nebezpečí se tím vystavuje.

Bitevní linie jsou vytyčeny a ve stále více znesvářeném světě čarodějů je podrobena zkoušce láska a loajalita, dokonce i mezi nejvěrnějšími přáteli a rodinou.

Bonusy:
• Fantastické bonusy vás provedou kouzelnickým světem J. K. Rowlingové, kterému vdechl život filmový štáb plný výjimečných talentů. Pak zjistíte, kdo z herců patřil k fanouškům této série ještě dřív, než se ocitli v rolích kouzelníků na filmovém plátně, a nakonec si vychutnáte klíčové momenty příběhu a odhalíte jejich netušená tajemství. - Vystřižené scény

Trailer

Další parametry

Obraz:16:9 (2.40:1), 1080p, 3D
Zvuk:CZ 5.1, EN 5.1 DTS-HD
Titulky:CZ, EN
Hrají:Eddie Redmayne, Katherine Waterston, Dan Fogler, Johnny Depp, Jude Law, Alison Sudol, Ezra Miller, Zoë Kravitz, Claudia Kim, Carmen Ejogo, Jessica Williams, Ólafur Darri Ólafsson, Callum Turner, Victoria Yeates, Poppy Corby-Tuech, Brontis Jodorowsky, William Nadylam, Fiona Glascott, Derek Riddell, Kevin Guthrie, David Sakurai
Režie:David Yates
Země původu:USA, Velká Británie
Rok natočení:2018
Minutáž:133 min
Žánr:Fantasy