Fantastická zvířata 1-3 (3BD)

3x Blu-ray v balení Kolekce

Fantastická zvířata 1-3 (3BD) Fantastická zvířata 1-3 (3BD)
Jazyk:CZ dabing / CZ titulky
Datum vydání:1.2.2023
EAN:8595165378498
Dostupnost:skladem, můžete mít již 26.6.

Cena pro e-shop

579 Kč vč. DPH   Běžná cena
649 Kč

Dostupné v kamenných prodejnách k okamžitému vyzvednutí

Multiland Brno1 ks
Multiland Hradec Králové0 ks
Multiland Liberec0 ks
Multiland Ostrava0 ks
Multiland Pardubice1 ks
Multiland Praha0 ks
Fantastická zvířata 1-3 (3BD) Fantastická zvířata 1-3 (3BD)

Popis

Objevte novou éru kouzelnického světa před Harrym Potterem

Fantastická zvířata a kde je najít

Tajemné síly ohrožují ulice New Yorku roku 1926, a hrozí tak odhalení čarodějnické komunity. Mlok Scamander právě přijíždí do města na závěr své celosvětové pouti za výzkumem a záchranou magických tvorů. Když nic netušící nečar Jacob Kowalski omylem nechá několik Mlokových zvířat uniknout, musí parta neočekávaných hrdinů pochytat rozprchlé tvory ještě předtím, než někoho zraní. Srážka s Temnými silami je však zřejmě nevyhnutelná.
Bonusy:
Fantastické bonusové materiály:
• Více než hodina medailónků - Poznejte fantastické postavy a zvířata, jejich příběhy a potom se ponořte do Kokusa, Mlokova kufříku a spousty filmových lokací.
• Před Harrym Potterem: Nová éra kouzel začíná! Vynechané scény

Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny
Když mocný černokněžník Gellert Grindelwald unikne z vězení, profesor Albus Brumbál znovu povolá Mloka Scamandera do Bradavic. Ten musí v nečekaně nebezpečné situaci najít způsob, jak Grindelwalda, jehož plán nadvlády čistokrevných čarodějů nad všemi tvory bez magických schopností hrozí rozdělit celý kouzelnický svět, zastavit.
Bonusy:
• Fantastické bonusy vás provedou kouzelnickým světem J. K. Rowlingové, kterému vdechl život filmový štáb plný výjimečných talentů. Pak zjistíte, kdo z herců patřil k fanouškům této série ještě dřív, než se ocitli v rolích kouzelníků na filmovém plátně, a nakonec si vychutnáte klíčové momenty příběhu a odhalíte jejich netušená tajemství.
• Vystřižené scény

Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství
Profesor Albus Brumbál pověří magizoologa Mloka Scamandera, aby vedl neohrožený tým kouzelníků, čarodějek a jednoho chrabrého mudlovského pekaře na nebezpečné misi, kde potkají stará i nová fantastická zvířata a střetnou se s rostoucí armádou Grindelwaldových následovníků. Ale jak dlouho bude moci Brumbál zůstat stranou, když jsou sázky tak vysoko?
Bonusy:
• Dokumenty z natáčení - Poznejte blíže nové postavy a zvířata; přidejte se ke štábu a hercům ve jejich oblíbených scénách
• Vynechané scény

Další parametry

Obraz:16:9 (2,35:1), 1080p
Zvuk:CZ 5.1, EN Dolby Atmos True-HD
Titulky:CZ, EN
Hrají:Eddie Redmayne, Dan Fogler, Colin Farrell, Katherine Waterston, Ezra Miller
Režie:David Yates
Země původu:Velká Británie
Žánr:Fantasy