Dunkerk (2BD)

2x Blu-ray v krabičce

Dunkerk (2BD)
Jazyk:CZ dabing / CZ titulky
Datum vydání:18.12.2017
EAN:8595165364279
Dostupnost:skladem, můžete mít již 24.7.

Cena pro e-shop

179 Kč vč. DPH   Běžná cena
199 Kč

Dostupné v kamenných prodejnách k okamžitému vyzvednutí

Multiland Brno0 ks
Multiland Hradec Králové0 ks
Multiland Liberec0 ks
Multiland Ostrava0 ks
Multiland Pardubice1 ks
Multiland Praha0 ks

Popis

Když 400 000 mužů nemohlo jít domů, přišel si domov pro ně.

Válečné drama sleduje evakuaci obklíčených francouzských, britských a belgických vojáků z pláží severofrancouzského Dunkerku na jaře 1940.
Filmový příběh, který se postupně rozvíjí na zemi, na moři a ve vzduchu, sleduje osudy několika stovek tisíc britských a spojeneckých vojáků v nepřátelském obklíčení na plážích u Dunkerku. Bezbranné muže pod sebou se snaží chránit Spitfiry Královského letectva, když zaměstnávají nepřítele v oblacích. Mezitím se stovky malých plavidel s vojáky i civilisty u kormidla vydávají na záchrannou misi. V zoufalé snaze zachránit alespoň zlomek uvězněné armády dají jejich posádky v závodě s časem v sázku vlastní životy.

Bonusy:
• Vydejte se spolu s Christopherem Nolanem a jeho filmovým štábem na velkolepou cestu za znovuoživením zázraku jménem Dunkerk. Filmaři vyzbrojení velkoformátovými kamerami, neotřelými efekty, flotilou historických plavidel a letadel a desítkami herců dokázali překonat řadu neobvyklých překážek a připravili tak divákům precizní, autentický a působivý filmový zážitek.

Trailer

Další parametry

Obraz:16:9 (variabílní 1.78:1 a 2.2:1 IMAX), 1080p
Zvuk:CZ 5.1, EN 5.1 DTS-HD
Titulky:CZ, EN
Hrají:Tom Hardy, Cillian Murphy, Kenneth Branagh, Mark Rylance, Harry Styles, Aneurin Barnard, Jack Lowden, Fionn Whitehead, Will Attenborough, James D'Arcy, Brian Vernel, Barry Keoghan, Elliott Tittensor, Charley Palmer Rothwell, Adam Long, Bobby Lockwood, Damien Bonnard, Jochum ten Haaf, Tom Glynn-Carney, Michael Caine, Dean Ridge, James Bloor
Režie:Christopher Nolan
Země původu:Francie, Holandsko, USA, Velká Británie
Rok natočení:2017
Minutáž:106 min
Žánr:Válečné