Duna: Část druhá

Ultra HD v krabičce

Duna: Část druhá
Jazyk:CZ dabing / CZ titulky
Datum vydání:29.5.2024
EAN:8595165395679
Dostupnost:předobjednávka, můžete mít již 30.5.

Cena pro e-shop

679 Kč vč. DPH   Běžná cena
799 Kč

Popis

Kultovní sci-fi dílo vypráví o mocenských bojích uvnitř galaktického Impéria, v nichž jde o ovládnutí planety Arrakis: zdroje vzácného koření - melanže, jež poskytuje zvláštní psychické schopnosti, které umožňují cestování vesmírem.

V druhé části se Paul Atreides spojí s Chani a Fremeny a zároveň se vydá na válečnou stezku pomsty proti spiklencům, kteří zničili jeho rodinu. Čelí volbě mezi svou životní láskou a osudem známého vesmíru a snaží se zabránit strašlivé budoucnosti, kterou může předvídat jen on.

Bonusy:
Přes hodinu bonusových materiálů
• Vytvoření světa Fremenů
• Výuka jazyku Chakobsa
• Jízda na červovi
• Hlouběji do pouště: Zvuky Duny
a další!

Zvukové formáty UHD: česky Dolby Digital 5.1 / anglicky Dolby Atmos-TrueHD / anglicky Dolby Digital 5.1 / italsky Dolby Atmos-TrueHD / italsky Dolby Digital 5.1 / polsky Dolby Digital 5.1 / španělsky (Kastilie) Dolby Atmos-TrueHD / španělsky (Kastilie) Dolby Digital 5.1
Titulky UHD: české, anglické pro neslyšící, čínské, italské pro neslyšící, kantonské, korejské, polské, slovenské, španělské (Kastilie)

Trailer

Další parametry

Obraz:16:9 (2,39:1), 1080p / 4K
Zvuk:CZ 5.1, EN Dolby Atmos TrueHD
Titulky:CZ, EN
Hrají:Timothée Chalamet, Zendaya, Rebecca Ferguson, Javier Bardem, Josh Brolin, Austin Butler, Florence Pugh, Dave Bautista, Stellan Skarsg?rd, Christopher Walken, Léa Seydoux, Anya Taylor-Joy, Charlotte Rampling
Režie:Denis Villeneuve
Země původu:USA
Rok natočení:2024
Minutáž:158 min
Žánr:Sci-fi