Drsný Harry - komplet 1-5

5x DVD v balení Kolekce

Drsný Harry - komplet 1-5
Jazyk:CZ titulky
Datum vydání:7.2.2024
EAN:8595165394429
Dostupnost:skladem, můžete mít již 19.6.

Cena pro e-shop

399 Kč vč. DPH   Běžná cena
449 Kč

Dostupné v kamenných prodejnách k okamžitému vyzvednutí

Multiland Brno2 ks
Multiland Hradec Králové0 ks
Multiland Liberec0 ks
Multiland Ostrava0 ks
Multiland Pardubice1 ks
Multiland Praha1 ks

Popis

Clint Eastwood jako nemilosrdný polda na stopě zločinu, jehož nejlepším parťákem je ráže 44 Magnum.

Drsný Harry
1971
Clint Eastwood v roli sanfranciského detektiva Harryho Callahana, který má rád výsledky. Neznámý odstřelovač (Andy Robinson), pod přezdívkou Scorpio ohrožuje město a už dvakrát vraždil. Harry Callahan ho chce dostat bez ohledu na předpisy. Režisér Don Siegel natáčel přímo v San Franciscu a kulisa města hraje zásadní roli v tomto nejlepším policejním dramatu, který byl kdy natočen.
Český dabing 1.0

Magnum Force
1973
Clint Eastwood v roli detektiva Harryho Callahana stojí v tomto pokračování proti nečekanému protivníkovi s policejním odznakem. Jeho největším nepřítelem je v danou chvíli celý právní systém, který Harry slíbil chránit.

Násilník
1976
Clint Eastwood potřetí v roli detektiva. Harry Callahan dostává nového parťáka - inspektorku Kate Moore (Tyne Daly). Ta má dva přetěžké úkoly: jednak vystopovat skupinu ozbrojených teroristů a pak získat si Harryho důvěru.

Náhlý úder
1983
Šéfové detektiva Callahana pošlou vyřešit případ mimo San Francisco, aby se na něj trochu zapomnělo. Kamkoliv ale Harry jde, tam se něco semele. Clint Eastwood opět boduje ve čtvrtém pokračování Drsného Harryho (také jako režisér). Tentokrát sleduje traumatizovanou obět znásilnění (Sondra Locke), která chladnokrevně zastřelila útočníky. Mezi mužem zákona a vražedkyní vzniká citové pouto, které vyšetřování ještě více zkomplikuje.

Sázka na smrt
1988
Clint Eastwood, jako detektiv Callahan, popáté a naposledy rozepíná pouzdro na zbraň poté, co objeví své jméno na prestižním seznamu smrti. Spolu se svým novým parťákem se, ve snaze dohonit vysílačkou řízené auto s výbušninou, připlete do šílené automobilové honičky, za kterou by se nestyděl ani Bullit.

Další parametry

Obraz:16:9
Zvuk:EN 5.1, EN 2.0
Titulky:CZ, EN
Hrají:Clint Eastwood
Země původu:USA
Žánr:Krimi, Thrillery