Divočina / Pravá Blondýna / Voda pro slony 3DVD Reese Whiterspoone

DVD v krabičce (14mm)

Divočina / Pravá Blondýna / Voda pro slony 3DVD Reese Whiterspoone
Jazyk:CZ dabing / CZ titulky
Datum vydání:3.2.2016
EAN:8596978574336
Dostupnost:skladem do 10 ks, můžete mít již 22.5.

Cena pro e-shop

199 Kč vč. DPH  

Popis

Divočina

Každý z nás má chvíle, kdy se cítí mizerně, má všeho plné zuby a všechno se kolem něj hroutí. Cheryl (Reese Witherspoon), hlavní hrdinka filmu Divočina, se takto cítí už delší dobu. Po smrti matky a krachu manželství, si myslí, že už přišla o všechno. Do života jí navíc vstoupí i drogy a náhodné známosti na jednu noc. A když už má pocit, že nemá co ztratit, udělá nejimpulzivnější rozhodnutí svého života.

Pravá blondýnka

Elle Woodsová má všechno. Je prezidentkou dívčího spolku, Miss červen ve školním kalendáři a především přírodní blondýnou. Chodí s nejhezčím klukem ze školy, Warnerem Huntingtonem III., a netouží po ničem jiném než se stát paní Huntingtonovou III. Jenže pro Warnera je až „příliš blond” na to, aby ji požádal o ruku. Když ji náhle opustí a zamíří studovat práva na Harvard, Elle vezme další události do svých pečlivě upravených rukou.

Voda pro slony

Starý muž stojí před cirkusem a je zcela zjevné, že utekl z domova pro seniory nebo z jiného podobného zařízení. Majitel cirkusu se snaží zjistit, kam starý muž patří, ale on ho přemluví k rozhovoru. Je sice už starý, ale stále má dost duševních i fyzických sil a nepotřebuje být v zařízení, kde mu dávají tlumící léky. Má pět dětí, ale ani u jednoho z nich nemůže bydlet. Vypráví majiteli cirkusu, že jeho život je s cirkusem těsně spjatý a rád by se do něj vrátil. Zde je jeho příběh: V Americe vrcholí hospodářská krize a Jacob Jankowski, jak se náš muž jmenuje, byl třiadvacetiletým synem polských přistěhovalců a studentem veterinárního lékařství na Cornellské univerzitě.

Další parametry

Obraz:16:9
Zvuk:CZ 5.1
Titulky:CZ
Hrají:Reese Witherspoon
Země původu:USA
Žánr:Drama