Dexter - 1. série (3DVD)

3x DVD v balení Kolekce

Dexter - 1. série (3DVD) Dexter - 1. série (3DVD)
Jazyk:CZ dabing / CZ titulky
Datum vydání:30.5.2012
EAN:8595165337860
Dostupnost:skladem, můžete mít již 24.7.

Cena pro e-shop

249 Kč vč. DPH   Původní cena
359 Kč
Dexter - 1. série (3DVD) Dexter - 1. série (3DVD)

Popis

Je inteligentní, okouzlující a má skvělý smysl pro humor. Je to Dexter Morgan (Michael C. Hall), všemi oblíbený sériový vrah. Coby forenzní expert u miamské policie ve dne vraždy vyšetřuje a v noci je páchá.
Dexter se však řídí přísným etickým kodexem, který je jak jeho spásou, tak i celoživotním břemenem. Dexter, rozpolcený mezi nutkáním zabíjet a touhou po skutečném štěstí, žije v hlubokém konfliktu se světem i se sebou samým.

V první řadě se dozvíme, že Dexter Morgan ve čtyřech letech osiřel a nese si s sebou traumatické tajemství. Byl adoptován policejním důstojníkem, který odhalil Dexterovy vražedné sklony a naučil syna ventilovat hrůznou touhu po lidské krvi konstruktivním způsobem - zabíjením odporných zločinců, kteří buď stojí nad zákonem, nebo se jim podařilo proklouznout spravedlnosti.

Trailer

Další parametry

Obraz:16:9 (1,78:1)
Zvuk:CZ 2.0, EN 5.1
Titulky:CZ
Hrají:Michael C. Hall, Jennifer Carpenter, Lauren Vélez, David Zayas, James Remar, C.S. Lee, Julie Benz, Desmond Harrington, Christina Robinson, Preston Bailey, Geoff Pierson, Erik King, Luke Andrew Kruntchev, David Ramsey, Evan George Kruntchev, Keith Carradine, Jimmy Smits, Colin Hanks, John Lithgow, Aimee Garcia, Pablo Soriano, Courtney Ford, Daniel Goldman, Julia Stiles, Edward James Olmos, Christian Camargo, Valerie Cruz, Billy Brown, Jaime Murray, Kristin Dattilo, Jason Manuel Olazabal, Rick Peters, Devon Graye, Maria Doyle Kennedy, April L. Hernandez, Peter Weller
Režie:Marcos Siega, Keith Gordon, Steve Shill, Michael Cuesta, Tony Goldwyn, John Dahl, Robert Lieberman, Nick Gomez, Ernest R. Dickerson, Tim Hunter
Země původu:USA
Rok natočení:2006
Minutáž:626 min
Žánr:Drama, Krimi, Thrillery, TV seriály