Critters 1-4

4x DVD v balení Kolekce

Critters 1-4
Jazyk:CZ dabing / CZ titulky
Datum vydání:7.2.2024
EAN:8595165394436
Dostupnost:skladem, můžete mít již 18.6.

Cena pro e-shop

289 Kč vč. DPH   Běžná cena
329 Kč

Dostupné v kamenných prodejnách k okamžitému vyzvednutí

Multiland Brno2 ks
Multiland Hradec Králové0 ks
Multiland Liberec0 ks
Multiland Ostrava0 ks
Multiland Pardubice1 ks
Multiland Praha2 ks

Popis

Critters, žravé zvířecí bytosti se zabijáckými instinkty, zavítají na Zemi s jediným cílem... sežrat celý svět!

Critters

1986
Pro rodinu Brownových končí legrace - na jejich farmě v Kansasu se totiž bez pozvání objevila smrtící smečka masožravých mimozemských potvor. Vyděšení Brownovi, prožívající skutečnou noční můru, musejí s útočícími krvežíznivými monstry bojovat o život, jejich boj je ale předem prohraný - dokud nedorazí dva vesmírní šerifové, odhodlaní vykopat ohavné nestvůrky z planety!

Critters 2
1988
Už jsou to dva roky, co ďábelští Critters poprvé terorizovali městečko Grovers Bend a vyhnali rodinu Brownových. Jenomže „kluk, který křičel Critter”, Brad Brown, je zpátky... a právě včas. Z critteřích vajíček se vyklubala smrtící smečka a krvežíznivé chlupaté koule jsou celé žhavé pustit se do své oblíbené kratochvíle - do jídla. Vajíčka se brzy klubou všude, kam se jen podíváte: pole plné dobytka se stává obrovským prostřeným stolem a místní obyvatelé mizí po celých soustech. Naštěstí se vracejí tři šerifové z vesmíru, Ug, Lee a Charlie a pokusí se problém odstranit.

Critters 3
1991
Když vzteklé, zubaté, chlupaté koule bez milosti vtrhnou do činžovního domu v Los Angeles a zatnou zuby do jeho obyvatel s regulovaným nájemným, vede Leonardo DiCaprio boj za jejich likvidaci a záchranu planety. Nebude to snadné, ale právě na něj lidstvo spoléhá, že zničí tyhle mimozemské ježky jednou provždy.

Critters 4
1992
Critters se vracejí... ale nejsou to obyčejní Critters - jedná se o speciální druh geneticky zkonstruovaných mutantů, kteří byli stvořeni, aby převzali vládu nad vesmírem. Tentokrát jsou lačni dobýt galaxii a zvláštní chuť mají na lidstvo, které je mimo tento svět.

Další parametry

Obraz:16:9
Zvuk:CZ 1.0, EN 5.1
Titulky:CZ, EN
Země původu:USA
Žánr:Horory, Komedie