Chyť mě, když to dokážeš

DVD v krabičce (14mm)

Chyť mě, když to dokážeš Chyť mě, když to dokážeš
Jazyk:CZ dabing / CZ titulky
Datum vydání:23.9.2003
EAN:5055025392024
Dostupnost:skladem, můžete mít již 22.5.

Cena pro e-shop

89 Kč vč. DPH   Běžná cena
99 Kč
Chyť mě, když to dokážeš Chyť mě, když to dokážeš

Popis

Frank W. Abagnale je dnes mužem v nejlepším věku s pověstí špičkového odborníka, ale ještě než dosáhl plnoletosti, tedy jedenadvaceti let, pátrala po něm policie bezmála třiceti států a pro agenta FBI Carla Hanratthyo byl doslova noční můrou.
V šestnácti se Frank (Leonardo DiCaprio) od svých vrstevníků příliš nelišil. Ale pak se jeho rodiče rozvedli a on měl pocit , že zůstal sám, proti celému světu a musí se bránit ze všech sil. Dělal to způsobem, který bere dech a zároveň svědčí o jeho zcela mimořádných schopnostech. Vyrobit si doklady a udělat se starším byla hračka. Dokázal však proniknout i do řad pilotů jedné z největších leteckých společností, aniž by složil jakékoli zkoušky. Diplom právníka, jak jinak než zfalšovaný, mu otevřel cestu stát se obhájcem a nějaký čas působil i jako dětský lékař na klinice. Žil v luxusních hotelech a procestoval kus světa, protože byl navíc i jedinečným padělatelem šeků. Jeho loupeže vyčíslil zoufalý agent FBI (Tom Hanks), s nímž si Frank dlouho pohrával jako kočka s myší, na závratnou sumu 2,5 milionů dolarů.

Další parametry

Obraz:16:9
Zvuk:CZ 5.1, EN 5.1, HU 5.1,PL 5.1
Titulky:CZ, EN, HEBR, HOL, HU, PL, RO, GRE, TUR
Hrají:Leonardo DiCaprio, Tom Hanks, Christopher Walken, Martin Sheen, Nathalie Baye, Amy Adams, James Brolin, Brian Howe, Frank John Hughes, Steve Eastin, Chris Ellis, John Finn, Jennifer Garner, Nancy Lenehan, Ellen Pompeo, Elizabeth Banks, Guy Thauvette, Candice Azzara
Režie:Steven Spielberg
Země původu:USA
Rok natočení:2002
Minutáž:135 min
Žánr:Drama, Krimi, Životopisné