Californication 6. série (3DVD)

3x DVD v balení Kolekce

Californication 6. série (3DVD) Californication 6. série (3DVD)
Jazyk:CZ dabing / CZ titulky
Datum vydání:23.4.2014
EAN:8595165347821
Dostupnost:skladem, můžete mít již 17.6.

Cena pro e-shop

439 Kč vč. DPH   Běžná cena
499 Kč
Californication 6. série (3DVD) Californication 6. série (3DVD)

Popis

Hank Moody žije neřestně a přítomným okamžikem, což se mu rychle vrací. V senzační šesté sezóně seriálu Californication Hanka nacházíme v protialkoholní léčebně. Držitel Zlatého globu(R) David Duchovny je tu s dalšími 23 epizodami příběhů chytrého, sexy spisovatele, který nedokáže odolat pokušení touhy kdekoli se mu naskytne příležitost. Teď ale musí čelit mnohým démonům a zdá se, že jediný způsob, jak se zachránit, je nechat ze své knihy udělat muzikál na Broadwayi a do hlaví role obsadit nepředvídatelnou rockovou hvězdu. Měl by také reagovat na to, že se jeho dcera Becca (Madelaine Martin) rozhodla odejít ze školy za svým snem, podobně jako jde za svým snem i Charlie (Evan Handler). Marcy (Pamela Adlon) se vypořádá se svým ex-milencem netradičním způsobem a Karen (Natasha McElhone) si razí novou překvapivou cestu. Hankovi se s pomocí atraktivní ženské múzy otevírají nové možnosti na obou pobřežích, možná že si konečně uvědomí, co má v životě největší význam...

DISK 1:
Nesmiřitelní (The Unforgiven)
Hank Moody sice přežil, když se ho jeho ex-milenka pokusila zabít, ale Carrie ho stále pronásleduje ve snech. Charlie bere svého nejlepšího přítele a klienta za rockerem Atticusem Fetchem, aby zvážil muzikálové ztvárnění „A Crazy Little Thing Called Love” na Broadwayi. Pravda o Becce donutí Charlieho, Karen a Marcy na Hanka přitlačit.

Dezertéři (Quitters)
Hankovi se moc nechce dát na rady rodiny a přátel, ale Faith, múza nejedné rockové hvězdy, se stává jeho světlem na konci tunelu. Charlie narazí na pyšnou homosexuální hvězdu Robbie Maca a snaží se z herecké star udělat svého klienta. Marcy to se Stuem vzdává a Karen dostane novou práci.

Mrtvé rockové hvězdy (Dead Rock Stars)
Hank a Faith jdou společně na pohřeb. Později Karen přistihne Hanka v kompromitující situaci. Robbie Mac a Ken berou Charlieho na flám do města, což se Marcy moc nelíbí.

Do pekla v kůži (Hell Bent for Leather)
Hank a Charlie se scházejí s Robbie Macem, ale projekt o který jde, je trochu moc i na Hanka. Pak se Hank spojuje s producentkou „God Hates Us All” Ali Andrews. Marcy, Ophelia a Karen se vzájemně litují u večeře. Při čtení svého posledního díla dokazuje Becca že zdědila po otci jen to nejlepší.

DISK 2:
Z deště pod rockový okap (Rock And A Hard Place)
Ken odhaluje Charlieho tajemství. Atticus posílá Hanka a Charlieho na lov, berou si na pomoc Hankovu dceru Beccu. Marcy rozhodne o Stuovi podle rady své duchovní feministické poradkyně Ophelie Robbbins.

V oblacích (In the Clouds)
Karen požádá Hanka, aby něco udělal s Beccou. Chlapci se nalodí na let Air Force 69 s Atticusem Fetchem a letí do New Yorku, aby na Broadwayi představili písně do muzikálu podle Hankovy knihy. Charlie se strašně bojí létání. Atticuse překvapí Faith, a jeho žena překvapí Hanka.

Drogová škola ( The Dope Show)
Hank se vrací z výletu a Becca na tom není nejlépe. Rozhodne se jí pomoct a jdou společně navštívit Atticuse, ale moc se to nepovede, protože u něj je na návštěvě Marilyn Manson (Marilyn Manson v roli Marilyna Mansona!). Hanka čeká setkání, které mu to u Karen rozhází. Charlie bere Stuarta ven a sám zažije také zajímavé setkání.

Všichni jenom kritizujou (Everybody's A F**cking Critic)
Přicházejí kritiky na první verzi muzikálu „A Crazy Little Thing Called Love”. Hank se snaží inspirovat u Faith, aby se dostal dál. Becca zvažuje jinou alternativu své kariéry. Charlie a Stu spojí síly, aby získali zpět Marcy, ale nejprve ji budou muset vytrhnout ze spárů nenávistné Ophelie Robbinsové.

DISK 3:
Šílení psi a Angličani (Mad Dogs and Englishmen)
Atticus pořádá večírek. Faith přivede holky, Dealer poskytne uvolnění a Hankův starý přítel zábavu. Karen to Hankovi vrátí. Atticus se pokusí osvěžit si rokenrolový folklór s jedním z největších fanoušků a Charlie se spojí s vdovou.

Slepá víra (Blind Faith)
Hank hledá útěchu u Faith, ale nachází ji v jiné náruči. Hank se schází se dvěma velmi důležitými lidmi v životě Faith. A doma přichází Becca s velkou novinou.

Bezva holka (The Abby)
Hank s Faith spojí síly a pátrají po Atticovi. Jenže jediný, kdo může skutečně pomoci, je Becca. Výlet s Ophelií zanechá v Marcy pocit nesvobody a Charlieho reakce na zvláštní zprávu ukazuje na skutečné city bývalých partnerů. Karen prohlédne dceřino tajemství.

Odhodím své běsy (I'll Lay My Monsters Down)
Hank činí velké rozhodnutí ohledně budoucnosti, které ovlivní jeho vztah k Faith. Charlie a Marcy také činí závažné rozhodnutí. Všichni jsou v pohotovosti, aby dostali Atticuse do Řeckého divadla na koncert s Marilynem Mansonem (hraje sám sebe). Telefonát Beccy a návštěva drahého přítele uvádějí Hanka do pohybu.

Trailer

Další parametry

Obraz:16:9 (1,78:1)
Zvuk:CZ 2.0, EN 5.1, PL 1.0
Titulky:CZ, PL
Hrají:David Duchovny, Natascha McElhone, Pamela Adlon, Madeleine Martin, Evan Handler
Režie:David Duchovny, John Dahl, Adam Bernstein, David Von Ancken, Michael Weaver, Seith Mann, Stephen Hopkins
Země původu:USA
Rok natočení:2013
Minutáž:326 min
Žánr:Drama, Komedie, TV seriály