Do posledního dechu

Bryndza Robert

CD MP3

Do posledního dechu
Žánr:Detektivky, Česká literatura
EAN:8594049241002
Dostupnost:skladem do 10 ks, můžete mít již 6.12.

Cena pro e-shop

449 Kč vč. DPH  

Popis

Dechberoucí thriller jednoho z nejčtenějších autorů současnosti Roberta Bryndzy opět přináší napětí až „Do posledního dechu”. Detektiv šéfinspektor Erika Fosterová se svým týmem tentokrát bojuje s nástrahami virtuálního světa...

Mělo to být tvé vysněné rande. Ale místo toho jsi obětí...

Šaty nasáklé krví, víčka násilně zavřená. Tak vypadá mrtvá dívka v kontejneru. Detektiv šéfinspektor Erika Fosterová je sice na místě nálezu jako první, případ ovšem nespadá do její kompetence. Tento fakt ale Eriku nedokáže zastavit.
Nejprve si musí zajistit místo ve vyšetřovacím týmu, přesto se Erika rovnou vrhne do práce - a rychle odhalí souvislost s jinou, čtyři měsíce starou nevyřešenou vraždou. Obě dvě oběti se našly ve stejném prostředí a zemřely stejným způsobem. Navíc si obě smluvily schůzku po internetu...
Když za podobných okolností zmizí další dívka, musí Erika Fosterová, Mossová i Peterson jednat co nejrychleji. Kolik času jim zbývá, než dívku sadistický vrah také zabije?
,
Kdo se skrývá za falešnými profily na Facebooku a láká naivní mladé ženy na schůzku? Jak chytí Erika vraha, který vlastně existuje jen virtuálně?

Interpret

Stránský Martin