Bourneův odkaz (2 disky)

Blu-ray + 4K Ultra HD

Bourneův odkaz (2 disky)
Jazyk:CZ dabing / CZ titulky
Datum vydání:29.3.2017
EAN:8596978915344
Dostupnost:skladem do 10 ks, můžete mít již 5.12.

Cena pro e-shop

599 Kč vč. DPH  

Dostupné v kamenných prodejnách k okamžitému vyzvednutí

Multiland Brno1 ks
Multiland Hradec Králové0 ks
Multiland Liberec0 ks
Multiland Ostrava0 ks
Multiland Pardubice0 ks
Multiland Praha0 ks

Popis

V Bourneovu ultimátu agent Jason Bourne zlikvidoval tajný a kontroverzní vládní program společně s jeho tvůrci. Šlo však jen o špičku ledovce, pod níž se ukrývá mnohem sofistikovanější systém tajných operací, kterému šéfuje Byer (Edward Norton). Chladnokrevného profíka události kolem Jasona Bournea rozhodně nenechávají chladným, a tak se pro jistotu rozhodne bezpečně pohřbít podobný program dřív, než mu taky přeroste přes hlavu.
K jeho smůle však jinak precizní čistící operaci přežije právě Aaron Cross a také vědkyně Marta Shearing (Rachel Weisz), která měla na starost jeho vědeckou část. Ti dva se navíc spojí a to je pro Byera smrtící hrozba, mnohem větší než ta, kterou představuje Bourne. Cross je taky z pořádně nepoddajného materiálu a oproti Jasonovi má tu výhodu, že si všechno pamatuje.

BONUSY:
Vynechané scény
Pohled do zákulisí natáčení strhující motocyklové honičky v Manile
Souboje s vlkem

ULTRA HD
Ultra HD (někdy též označováno jako UHDTV nebo 4K) znamená vysoké rozlišení obrazu (3840x2160). Rozlišení 3840x2160 odpovídá 8 milionům pixelů, to znamená, že nabízí čtyřnásobný počet detailů oproti rozlišení FullHD.

Trailer

Další parametry

Obraz:16:9, 1080p / 4K
Zvuk:CZ 5.1, EN 5.1 DTS-HD
Titulky:CZ, EN
Hrají:Jeremy Renner, Edward Norton, Rachel Weisz, Oscar Isaac, Joan Allen, Albert Finney, Stacy Keach, Scott Glenn, Corey Stoll...
Režie:Tony Gilroy
Země původu:USA
Rok natočení:2012
Minutáž:135 min
Žánr:Akční, Thrillery