Bob a Bobek MaxiVita kids Omega 3 rybí olej + vitaminy D a E 30 tbl

Filmové předměty

Bob a Bobek MaxiVita kids Omega 3 rybí olej + vitaminy D a E 30 tbl
EAN:8595011124903
Dostupnost:skladem, můžete mít již zítra

Cena pro e-shop

137 Kč vč. DPH  

Popis

CHYTRÉMU NAPOVĚZ, NEBO MU KUP OMEGU

Nenasycené mastné kyseliny EPA a DHA, které známe spíše pod souhrnným názvem Omega 3, patří mezi esenciální látky. Tedy takové, které jsou pro tělo nezbytné k jeho činnosti, neumí si je ale samo vytvořit a musíme mu je dodávat v potravě. Nejznámějším zdrojem těchto důležitých Omega 3 mastných kyselin je rybí olej. Ten náš pochází z tuňáka. Zkuste však dětem dát lžičku rybího tuku. Brrrr!

Teď je ale všechno jinak. BioPure DHA® je rybí olej zpracovaný a ochucený tak, že rybí (pa)chuť je zela potlačena a zůstává jen přidaná lahodná chuť ovoce. Děti si jej zamilují!

Aktivní složky
v 1 kapsli (% RHP*)ve 2 kapslích (% RHP*)
BioPure DHA®
obsahuje Omega 3 nenasycené
z toho DHA
z toho EPA500 mg
145 mg

115 mg
30 mg1000 mg
290 mg

230 mg
60 mg
Vitamin / Vitamín E (D-alfa-tokoferol)2,5 mg (21 %)5 mg (42 %)
Vitamin / Vitamín D (cholekalciferol)2,5 g (50 %)5 g (100 %)
*referenční hodnota příjmu
Doplněk stravy - kapsle s obsahem rybího oleje z tuňáka a vitaminů. Se sladidlem. Informace pro diabetiky: neobsahuje cukr. Doporučené denní dávkování: děti od 3 do 8 let let 1-2 kapsle denně. Dospělí a děti od 9 let 2-4 kapsle denně. Není určeno pro děti do 3 let. Složení obsahu kapsle: BioPure DHA® - rybí olej, aroma, D-alfa-tokoferol, pomerančový olej, směs tokoferolů, sladidlo - sukralóza, cholekalciferol. Složení obalu kapsle: vepřová želatina, glycerol, modifikovaný škrob, čištěná voda. Upozornění: nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě od 5°C do 25 °C v dobře uzavřeném obalu. Minimální trvanlivost do konce data uvedeného na vrchní straně obalu.