Bláznivá dovolená 1-4 (4DVD)

4x DVD v krabičce (14mm)

Bláznivá dovolená 1-4 (4DVD) Bláznivá dovolená 1-4 (4DVD)
Jazyk:CZ titulky
Datum vydání:7.6.2023
EAN:8595165378542
Dostupnost:skladem, můžete mít již 21.6.

Cena pro e-shop

289 Kč vč. DPH   Běžná cena
329 Kč
Bláznivá dovolená 1-4 (4DVD) Bláznivá dovolená 1-4 (4DVD)

Popis

Griswoldovi vyráží na dovolenou a na sedadle řidiče nesedí nikdo jiný než Clark Griswold... Chevy Chase jako otec rodiny, která vyrazila na dovolenou.

Bláznivá dovolená (1983)
Všechno je naplánované. Všechno je sbalené. A všechno dopadne úžasně špatně. Griswoldovi vyráží na dovolenou a na sedadle řidiče nesedí nikdo jiný než Clark Griswold (Chevy Chase), hořící nedočkavostí podělit se o krásy cestování a rodinné soudružnosti se ženou a dětmi. Po 2460 mílích, bezpočtu lapálií, jednom neotesaném příbuzném (Randy Quaid), opakovaných náletech svůdkyně (Christine Brinkley), finančních kalamitách, tetě Edně (Imogen Coco) na střeše a konfliktu s ochrankou (John Candy) je zázrak, že Griswoldovi jsou pořád spolu. Takhle ztřeštěný rodinný výlet tu ještě nebyl. Tedy možná kromě toho vašeho. Právě díky tomu je Bláznivá dovolená pořád tak oblíbená... a tak neuvěřitelně vtipná.

Bláznivá dovolená v Evropě (1985)
Griswoldovi jedou do Evropy. Vyhráli totiž zájezd díky soutěži v televizi. Londýn - Paříž - Bavorsko - Řím. Taková je trasa plná nejrůznějších překvapení. Vše probíhá jako vždy úplně jinak, než si Clark Griswold představoval. Anglické hotely, pařížské noční podniky, bavorské pivní slavnosti nebo italští zloději se dokonale postarají o to, aby americká rodina prožila v Evropě pořádně bláznivou dovolenou.

Bláznivá dovolená v Las Vegas (1997)
Jakmile začne Clark Griswold (Chevy Chase) o něčem přemýšlet, je zřejmé, že to k ničemu dobrému nepovede. A když jde o dovolenou, nic ho nezastaví. Tentokrát si vybral Las Vegas, hlavní město americké zábavy. Beverly D'Angelo jako milující manželka Ellen a Randy Quaid, který vás znovu pobaví jako ztřeštěný synovec Eddie. Sledujte fantastickou show Siegfrieda a Roye, návštěvu přehrady Hoover, projížďku lodí, neúspěšný hazard i milostné cukrování: sledujte, jak se Clarkovi podaří uchránit vlastní rodinu i peněženku!

Vánoční prázdniny (1989)
Clark se tentokrát rozhodl, že oslava Vánoc bude co nejvíce tradiční. Má představu idylických dnů, kdy vše pokryje bílý sníh a nic neruší klid útulného domova. Nesmí chybět vánoční stromek, svíčky a samozřejmě dárky. Jenomže s Clarkem se rodina dočká místo pěkné nadílky pořádného nadělení.

Další parametry

Obraz:16:9
Zvuk:EN 1.0
Titulky:CZ, EN
Hrají:Chevy Chase, Beverly D'Angelo, Randy Quaid, Anthony Michael Hall, Dana Barron,
Režie:Harold Ramis
Země původu:USA
Žánr:Komedie