Billy Elliot Muzikál

Blu-ray v krabičce

Billy Elliot Muzikál Billy Elliot Muzikál
Jazyk:CZ titulky
Datum vydání:2.3.2022
EAN:8595165385434
Dostupnost:skladem, můžete mít již 6.12.

Cena pro e-shop

179 Kč vč. DPH   Běžná cena
199 Kč
Billy Elliot Muzikál Billy Elliot Muzikál

Popis

Užijte si radost z živého vystoupení a bavte se u skvělých výkonů a unikátního závěru, ve kterém se objeví 25 současných a bývalých představitelů Billyho Elliota. Billy Elliot Muzikál vznikl na motivy na Cenu Akademie® nominovaného filmu z roku 2000. Od svého uvedení v londýnském West Endu si získal srdce milionů diváků po celém světě a obdržel více než 80 divadelních cen včetně 10 cen Tony® a 5 cen Laurence Oliviera.
Hlavním hrdinou filmu, který se odehrává v severoanglickém hornickém městě v době, kdy bylo v letech 1984 a 1985 ochromeno stávkou, je Billy, chlapec, který se odváží vyměnit boxerský ring za baletní sál, kde v sobě objeví vášeň pro tanec. O své touze nakonec přesvědčí svou rodinu i blízké a jednou provždy změní svůj život.
K původnímu fi lmovému štábu, kam patří scenárista Lee Hall (kniha & texty písní), režisér Stephen Daldry a choreograf Peter Darling, se přidala hudební legenda Elton John (hudba) a všichni společně se zasloužili o vznik vtipného, povznášejícího a velkolepého zážitku, na který nikdy nezapomenete.

Bonusy:
• Úvod od Elliotta Hanna
• Za oponou

Další parametry

Obraz:16:9 (2,20:1)
Zvuk:EN 5.1 DTS-HD MA
Titulky:CZ, EN pro neslyšící, DE, NOR, HU, TUR
Hrají:Elliott Hanna, Ruthie Henshall, Chris Grahamson, Elton John, Tom Holland, Ann Emery, Howard Crossley, Layton Williams, Redmand Rance
Režie:Lee Hall
Země původu:Velká Británie
Rok natočení:2014
Minutáž:169 min
Žánr:Drama, Hudební, Komedie, Životopisné