Barry Seal: Nebeský gauner (2 disky)

Blu-ray + 4K Ultra HD

Barry Seal: Nebeský gauner (2 disky)
Jazyk:CZ dabing / CZ titulky
Datum vydání:17.1.2018
EAN:8596978917201
Dostupnost:skladem, můžete mít již zítra

Cena pro e-shop

599 Kč vč. DPH  

Popis

Pokud je to pro dobro věci, není to zločin...

Barry Seal (Tom Cruise) pracuje jako pilot dopravního letadla a rutina amerických vnitrostátních letů ho čím dále víc ubíjí. I proto nadšeně skočí po nabídce „náhodného kolemjdoucího”, z něhož se vyklube agent CIA (Domhnall Gleeson), aby pilotoval pod záštitou tajných služeb.
Barryho čekají sexy přelety nad základnami kolumbijských narkobaronů, ze kterých pořizuje bohatou fotodokumentaci, nutnou pro boj s drogovými kartely. Jenže proč létat takhle naprázdno, když se můžete spojit i s protistranou a kromě fotek pro CIA vozit do Ameriky i drogy? A proč se zároveň nestát informátorem DEA (Národní agentura pro boj s drogami), která má v oblasti také své specifické zájmy? A proč se rovnou nezapojit do jedné z největších tajných operací, které kdy americká vláda posvětila? Barry to prostě hraje na všechny světové strany a jde mu to víc než skvěle. Už dávno se přestal nudit. Má krásnou ženu, topí se v penězích a vůbec si nepřipouští, co se stane, až se tenhle domeček z karet zhroutí. A on se jednoho dne zhroutí.

BONUSY
• Vynechané scény
• Američtí vypravěči
• Cruise & Liman: Rozhovor
• V záloze
• Z natáčení filmu Barry Seal: Nebeský gauner
• Nadšení
• Skutečný Barry Seal

ULTRA HD
Ultra HD (někdy též označováno jako UHDTV nebo 4K) znamená vysoké rozlišení obrazu (3840×2160). Rozlišení 3840×2160 odpovídá 8 milionům pixelů, to znamená, že nabízí čtyřnásobný počet detailů oproti rozlišení FullHD.

Trailer

Další parametry

Obraz:16:9 (1.85:1), 1080p / 4K
Zvuk:CZ 5.1 DTS, EN DTS-X
Titulky:CZ, EN
Hrají:Tom Cruise, Domhnall Gleeson, Jayma Mays, Sarah Wright, Jesse Plemons, Connor Trinneer, E. Roger Mitchell...
Režie:Doug Liman
Země původu:USA
Rok natočení:2017
Minutáž:115 min
Žánr:Thrillery